• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Zostań legendą dzięki nowej grze Elder Scrolls: Legends!

Zostań legendą dzięki nowej grze Elder Scrolls: Legends!

Nie tak dawno pisaliśmy o nowej konkurencji dla Hearthstone – World of Tanks Generals. Jak widać, karcianki stają się popularniejsze z dnia na dzień, a to dzięki szybkim rozgrywkom, które genialnie zabijają chwilową nudę. Na ringu wkrótce pojawi się nowy przeciwnik, długo oczekiwany „Elder Scrolls – Legends”.

Gra będzie dostępna w trybie free-to-play na komputerach PC oraz tabletach z systemem iOS. Jak możemy przeczytać na Twitterze Pete’a Hinesa, twórcy potrzebują jeszcze trochę czasu, żeby dopracować wszystkie szczegóły, więc można śmiało powiedzieć, że grą będziemy mogli cieszyć się później w 2016 roku.

The Elder Scrolls Online Karcianka

Pierwszy raz usłyszeliśmy o tej produkcji podczas imprezy Bethesda E3 w czerwcu i do teraz na niektóre pytania nie ma odpowiedzi. Po co tyle tajemnic? „Mam specyficzny pomysł w głowie” - opowiada Pete Hines - „Chciałbym, żeby nawet najmniejsza wzmianka o szczegółach od razu przyciągnęła graczy. Mogliśmy uchylić rąbka tajemnicy na E3, możemy to zrobić dzisiaj, jednakże wolę, aby sama gra, która będzie w wersji free-to-play, jak tylko zaczniemy mówić, dopowiedziała resztę sama. Mimo wszelkich podobieństw będziecie mogli znaleźć także nowe ciekawe rozwiązania. Jestem przekonany, że w przypadku karcianek nie trzeba stworzyć potężnych różnic, aby grywalność była lepsza. Chodzi o odpowiednie zmiksowanie podstawowych rzeczy w naturalny sposób.”


Twórcy zatroszczyli się o wszystkich fanów, więc na kartach będziemy mogli zobaczyć znajome twarze z każdej części serii. Co ciekawe, w grudniu Bethesda otworzyła nowe studio, którego zadaniem będzie praca nad grami na PC, tablety, telefony oraz konsole. Czy ma to coś wspólnego z opóźnioną datą premiery, jak i samą grą? Okaże się już wkrótce!

Kamil Milkiewicz

Kamil Milkiewicz

Pasję do gier MMORPG zawdzięcza długej przygodzie z WoWem, jednak lubi też przysiąść do dobrego RTS'a. Wielki fan Tolkienowskiego świata. Wolne chwile spędza na oglądaniu klasyki amerykańskiego kina i studiowaniu książek kulinarnych. Kiedy nie siedzi przed komputerem dźwiga ciężary i spotyka się z przyjaciółmi.


 • The Elder Scrolls Online logo gry png

  The Elder Scrolls Online

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Medieval fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: ZeniMax Online Studios
  Wydawca: Cenega
  Platformy: OS X, PS 4, Windows, Xbox One

  • 7.5
  • 0.0
  • 7.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

The Elder Scrolls Online - drugi trailer
The Elder Scrolls Online - gameplay
The Elder Scrolls Online - drugi gameplay
The Elder Scrolls Online - The Arrival Cinematic Trailer [HD]
The Elder Scrolls Online: Greymoor - Gameplay Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda The Elder Scrolls Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee