• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Wszyscy jesteśmy fantastyczni – stacjonarny Copernicon wraca po pandemicznej przerwie!

Wszyscy jesteśmy fantastyczni – stacjonarny Copernicon wraca po pandemicznej przerwie!

To już pewne! Tegoroczna, już 12. edycja Copeniconu odbędzie się stacjonarnie w Toruniu w dniach 16-18.09.2022 i to w zupełnie nowej odsłonie organizacyjnej. Dzięki działaniom crowfundingowym sami będziemy mogli zadecydować, na jaką skalę będziemy cieszyć się atrakcjami konwentu. Ruszyła już przedsprzedaż biletów oraz gadżetów, które są dostępne na stronie https://copernicon.pl/sklep/. Do tej pory udało się uzyskać ponad 4 700 zł a przewidywana kwota zbiórki szacowana jest na 50.000 zł. Miło nam poinformować, że kolejny raz Portal MMO objął Patronat Medialny nad wydarzeniem!

Copernicon - festiwal fantasy toruń

Toruński Copernicon to największy w tej części Polski festiwal o tematyce fantastycznej i naukowej, który od ponad 10 lat cieszy się niesamowitym uznaniem ze strony ludzi z różnych zakątków Polski i świata. Łączy w sobie różne formy działań: od spotkań z autorami, licznych konkursów, warsztatów, pokazów, poprzez gry planszowe i video. Jest to idealna okazja do zanurzenia się w świat swoich ulubionych postaci, rozmowy o swoich zainteresowaniach oraz poznania nowych, ciekawych twórców. Od 2010 roku nieustannie zrzesza wokół siebie coraz szersze grono odbiorców - w 2019 roku toruńska starówka gościła ponad 3 800 uczestników.

Dzięki temu plasuje się na wysokim miejscu wśród najbardziej uwielbianych festiwali o tematyce fantastycznej w Polsce. Rok temu – ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną - po raz pierwszy mieliśmy okazję spotkać się online za pomocą aplikacji Gather.Town. Wirtualny Toruń odwiedziło ponad 800 fantastycznych freaków. W tym roku organizatorzy planują powrót do stacjonarnej edycji - hasłem przewodnim tegorocznego wydarzenia będzie “Wszyscy jesteśmy fantastyczni”.

Copernicon - festiwal fantasy toruń
Wydarzenie odbędzie się 16- 18 września 2022 r. Będziemy mogli zobaczyć się na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu. W zależności od liczby sprzedanych biletów ilość miejsc i atrakcji będzie odpowiednio poszerzana - szczegóły na bieżąco będą zamieszczane na stronie internetowej wydarzenia. Organizatorzy wierzą jednak, że zainteresowanie festiwalem - tak, jak w ubiegłorocznych edycjach - będzie na tyle duże, że bez problemu będziemy mogli cieszyć się Coperniconem, jakiego jeszcze do tej pory nie było!  tym roku będzie fantastycznie, bo przecież wszyscy tacy jesteśmy!

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i śledzenia naszych kanałów komunikacji online:
- strona internetowa: www.copernicon.pl
- Facebook: www.facebook.com/copernicon.torun
- wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/1597454303793749
- Instagram: www.instagram.com/copernicon.torun/
- TikTok: https://vm.tiktok.com/ZMNLD4XV7/

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Lineage II logo gry png

  Lineage II

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: NCsoft
  Wydawca: NCsoft
  Platformy: PC

  • 8.0
  • 0.0
  • 8.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Lineage II - Gameplay
Lineage II - drugi gameplay
Lineage II - Underground Trailer [HD]
Lineage II: Helios Trailer [Full HD]
Trailer Resmi Lineage II: Revolution Korea [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Lineage II
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee