Star Federation na początek wiosny • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Star Federation na początek wiosny

Star Federation na początek wiosny

Choć wiosna coraz śmielej puka do naszych okien, tym samym zachęcając do obcowania ze światem przyrody, to równie mocne wysiłki w celu zdobycia naszej uwagi przedsiębiorą twórcy Star Federation. Czy warto zainteresować się tą kosmiczną strategią? Zdecydowanie tak, a powodów jest kilka. Jednym z nich bez wątpienia jest fakt, iż mowa o darmowej grze online! Bez instalacji, prosto z naszej przeglądarki internetowej.

Star federation

Już na samym początku wrażenie może na nas zrobić „przywitanie się” z grą, gdzie widzimy mnogość opcji i rozwiązań, jak na stronach z grami przeglądarkowymi typu https://www.playamo.com/games/slots. Można się w tym pogubić! Ale oczywiście jest to wrażenie krótkotrwałe, bowiem Star Federation to bardzo solidna produkcja, która z jednej strony zawiera wiele złożonych elementów, z drugiej jednak są one bardzo dobrze przemyślane i wszystko jest tutaj na swoim właściwym miejscu. Co ciekawe, nie jest to gra wyłącznie dla fanów kosmicznych klimatów!

Star Federation to świetna propozycja również dla growych strategów, którym nieobce są dalekosiężne plany i próby podbojów. System ekonomii w grze wymaga od nas nie tylko planowania, ale także zrozumienia zasad, które panują w świecie gry. Wszyscy gracze znajdujących się na serwerze swoimi działaniami wpływają na ceny, popyt i podaż. Do tego dochodzą również kwestie związane z działaniami wojennymi, które mimo wszystko stanowią kluczowy element rywalizacji w kosmosie.

Dyplomacja i wszelkie działania za zasłoną między graczami to wręcz genialny element gry. Zawieranie sojuszy, przyjaźni i potajemnych porozumień pozwoli nam nie tylko przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę, ale również może umożliwić osiąganie długofalowych celów. Star Federation to bardzo złożona przeglądarkowa gra online, w której możemy zająć się naprawdę wieloma różnymi rzeczami. Ekonomia, polityka, dyplomacja czy wojna – to wszystko jest niezwykle i ciekawie rozwinięte!

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 


 • Star Federation logo gry png

  Star Federation

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Kosmiczna strategia przeglądarkowa
  Grafika: 2D
  Producent: ZFGames
  Wydawca: ZFGames
  Platformy: PC

  • 7.2
  • 0.0
  • 7.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Final Fantasy XIV - Czy to najlepsze MMORPG i czy warto zagrać w FFXIV?
Final Fantasy VIX - Gameplay - Początek [Full HD]
Final Fantasy XIV - Poradnik dla początkujących - Podpowiedzi [Full HD]
OGame – New Teaser Trailer [Full HD]
Lineage 2 PL 2023 - Legendarna gra 19 Lat Później!

Najchętniej grane

BEST GAME - ETERNAL FURY - FANTASY
 • Sonda Star Federation
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze