• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

RAM Pressure - jak rozwija się taktyczna strzelanka online?

RAM Pressure - jak rozwija się taktyczna strzelanka online?

RAM Pressure zabiera graczy do futurystycznej wizji przyszłości, w której rasa ludzka uwikłana zostaje w poważny konflikt. Jego stawką jest kontrola nad światem i ludzkością. W rolach głównych znajdują się tu nie tylko ludzie, ale także tajemnicza cywilizacja obcych. Zadaniem gracza jest rozgrywanie interesujących misji i poznawanie sekretów fabuły. Ważnym elementem jest rozgrywka online, która stanowi o sile produkcji. 

RAM Pressure gra online

RAM Pressure to gra dostępna na platformie Steam. Choć jest ona dostępna jedynie w formie wczesnego dostępu, rozgrywkę można rozpocząć w pełni za darmo. Oznacza to, że po "drugiej stronie ekranu", czyli w deweloperskim studio trwają intensywne prace nad grą i jej mechanikami. Te wymagają od twórców szczególnej uwagi, gdyż mowa w końcu o grze taktycznej. Na czym polega zabawa w tej sieciowej strzelance? W dużym skrócie można tutaj wspomnieć o podobieństwach i inspirowaniu się serią X-COM, oraz dodać do tego zabawę zarówno samodzielną, jak i z graczami w trybie mulitplayer.
RAM Pressure strzelanka online
RAM Pressure jest sieciową grą akcji, w której rozgrywkę obserwujemy z perspektywy mniej więcej izometrycznej. Dowodzimy żołnierzami i planujemy nasze działania kilka kroków do przodu. Dużą zaletą gry jest postawienie na szczegóły podczas walk. Musimy pamiętać nie tylko o podstawach, czyli skutecznej eliminacji wrogów. Ta wymaga od nas wzięcia pod uwagę różnych czynników. Przykładem może być otoczenie czy elementy znajdujące się dookoła nas. Nie można pominąć strategicznie położonego budynku, czy też płotu. Wszystko może być dla nas świetną osłoną przed ostrzałem, ale równie dobrze może też stanowić schronienie dla przeciwników.
RAM Pressure strzelanka online
Ostatnie działania twórców to w głównej mierze naprawa najbardziej rażących i często zgłaszanych błędów, na które uwagę zwróciła społeczność gry. Fakt dystrybucji tytułu poprzez Steam zdecydowanie wspiera proces szlifowania i poprawiania przeróżnych elementów, gdyż z reguły gry otrzymują tam bardzo duży feedback. Nie da się ominąć mniej przychylnych recenzji, ale każda opinia i zwrócenie uwagi na szczegół pozwala twórcom zbliżyć się do upragnionego efektu. Czy uda się to w przypadku RAM Pressure? Trzymamy kciuki!

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 


 • RAM Pressure logo gry png

  RAM Pressure

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Strzelanina taktyczna sci-fi
  Grafika: 3D
  Producent: QuadCom Interactive
  Wydawca: GDT
  Platformy: PC

  • 7.0
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

RAM Pressure - Gameplay [FullHD]
RAM Pressure - UFO: Enemy Unknown w nowym wydaniu!
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda RAM Pressure
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee