• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Mutant Year Zero: Road to Eden - postapokaliptyczny flowark zwierzęcy

Mutant Year Zero: Road to Eden - postapokaliptyczny flowark zwierzęcy

Dzik jest dziki, dzik jest zły, dzik ma bardzo ostre kły. A do tego towarzyszy mu złośliwy kaczor. To właśnie tych dwóch osobników spotkamy w Mutant Year Zero: Road to Eden i poprowadzimy do tytułowego, mitycznego Edenu. Pytanie tylko skąd się wzięły takie ludzko-zwierzęce hybrydy? Otóż władza nad planetą należy obecnie do zwierząt i mutantów. Wszystko za sprawą wybuchu wojny nuklearnej, w której wyginęła niemalże cała ludzkość.

Mutant Year Zero: Road to Eden została stworzona przez studio The Bearded Ladies i wydana pod koniec 2018 roku. Jest to niezwykle ambitne podejście to tytułu, gdyż nie mamy tu do czynienia ze zwykła strategią. Gra posiada cechy rozgrywki taktycznej z turoweym systemem walki, co jest nam znane chociażby z serii XCOM. Mało tego, jest urozmaicona w elementy skradanki i RPG. Ten pyszny miszmasz doprawia szczypta przygodówki i survivalu. Wydaje się zbyt wiele? Bez obaw, całość jest naprawdę dobrze wyważona i posiada ciekawą fabułę, która stanowi istotną rolę w grze.
Mutant Year Zero: Road to Eden
Nad samą grą pracował zespół, w którym można się doszukać projektantów gry Hitman oraz współtwórcy gry PayDay. Mimo wielu tytułów w klimacie postapo, Mutant Year Zero zasługuje na choć odrobinę uwagi. To klimatyczne science fiction rode z lat 80 wypełnione jest nastrojową muzyką elektroniczną. Mechanika gry może Was naprawdę zaskoczyć. Z pozoru proste skradanki staną się kluczem do dalszej rozgrywki. Ponadto, bohaterowie staną się w pełni podatni na mutacje, którym ich poddacie. To pozwoli odblokować ich spacjalne zdolności.

Jeśli nie macie planów na zimowe wieczory albo przejadły Wam się standardowe gry strategiczne i postapokaliptyczne to sięgnijcie po Mutant Year Zero: Road to Eden. Może mile Was zaskoczyć. Ramię w ramię z mutantami udajcie się do Edenu – jedynej oazy na Ziemii, która podobno odpowie na wszystkie pytania.

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza z kompanem w podróż po świecie fantastyki.


 • Mutant Year Zero: Road to Eden logo gry png

  Mutant Year Zero: Road to Eden

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Postapokalipsa
  Grafika: 3D
  Producent: The Bearded Ladies
  Wydawca: FunCom
  Platformy: PC, xBox One, PlayStation 4

  • 7.2
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Mutatnt Year Zero: Road to Eden - Gameplay [HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
 • Sonda Mutant Year Zero: Road to...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee