• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

MMO NA WESOŁO: DEADBREED - Nowa DotA do kolekcji

MMO NA WESOŁO: DEADBREED - Nowa DotA do kolekcji

Z celem stworzyć nową MOBA – strategię, Stefan Ljungqvist – jeden za autorów Just Cause połączył się z grupą szwedzkich projektantów. Nareszcie, dwa tygodni toż Deadbreed pojawiła się u Steam. Gra jest dokonana w mrocznej i dość pełzanie stylistyce. Was czekają wampirzy, zombi i inne niewidzialne monstrumy. Główna inność w regułach - gra idzie 3 na 3, a żeby zwyciężyć trzeba nie tylko zniszczyć całe wieże, ale i zburzyć bramę, i zabić dużego bossa.


Na pierwszy rzut oka gra jest dosyć prosta, bez jakichś problemów kiedy na przykład po rozruchu MMO gry widzicie w jadłospisie bardzo dużo tekstu, wkładek, opcji i nastrajań. Zacząć kraty można naraz za kilka sekund. Wam daje się dostępny jeden bohater i dwie mapy, na całym innym stoją zamki. Właściwie, bohaterzy tu otwierają się za klucze, a klucze - to całkiem inna i ciekawa historia. Dla tych kto już chociażby trochę znajomy z grą będzie nie sekret, że dosyć często przeprowadzają się akcje i konkursy w których macie możliwość wygrać różną ilość kluczy które "otworzą wam drzwi" do czegoś, że wam tak mocno podoba się, i myślę, że to dosyć dobry bodziec, żeby pograć w Deadbreed.

Deadbreed nowa moba konkurencja dota

"Chciałem grać w MOBA gdzie by mogłem w całości nastroić wygląd zewnętrzny swojego bohatera i, że nawet ważniejsze, wyznaczyć styl gry za jego. Lecz nie znalazłem nie jedną, - mówi Stefan Ljungqvist. - Po obcowaniu z druhami, zrozumiałem, że nie jeden chcę tego. I rozstrzygnęliśmy stworzyć swoją grę. To nasza szansa zrobić tematycznie bardziej mroczną MOBA dla takich samych harkornych graczy jak my same, i dodać u jej dodatkowe role elementy".

Uczciwie mówiąc, czytając to zrozumiałem, że on ma rację, może nawet Deadbreed podobna do DotA, wszystko jedno w niej jest swoja iskra, w niej jest coś czego nie ma w wielu podobnych grach. Ostatni czas coś nie zrozumiałe odbywa się w zabawowym przemyśle - projektanci strategii Total War czynią nowe "Cudze", a twórcy Just Cause stworzyły strategię. Pytanie - dlaczego tak gwałtownie zmieniać gatunek? Że że, doradzam i wam odczuć całą właściwość i zanurzyć się do ciemności Deadbreed.
 Ten news ma charakter humorystyczny, jest częścią cyklu MMO NA WESOŁO, w którym Ihnatii w zabawny sposób przybliża poszczególne produkcje MMO.
 

Ihnatii Korzhevoi

Ihnatii Korzhevoi

Ja z Ukrainy, naraz będzie zrozumiale niestandardowy sposób napisania albo niektóre błędy:) Student Ekonomicznego Uniwersytetu we Wrocławiu. Często rozmawiam na języku angielskim, wielbię słuchać muzykę, zgłaszam się melomanem. Uprawiam aktywny i czasami ekstremalny sport. User Androidu z doświadczeniem, wielbię IT a niektórymi wieczorami lubię z druhami pograć po siecie. Uważam za arcydzieło grę Wiedźmin 3. Zawsze chodzę na filmy o komiksach, zwłaszcza od DC. W kompanii druhów nie przepuszczam powodu, żeby pożartować nad kimś. Staram się nie wydawać czas daremnie, jednak niektóre moje gadżety uważają owak ;)
 


 • Deadbreed logo gry png

  Deadbreed

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Dark Fantasy (MOBA)
  Grafika: izometryczna
  Producent: Deadbreed AB
  Wydawca: Deadbreed AB
  Platformy: Windows

  • 5.7
  • 0.0
  • 6.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Deadbreed - Launch Trailer [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer
Zobacz 15 najlepszych gier survivalowych z ciekawym elementem budowania

Najchętniej grane

BEST GAME - ETERNAL FURY - FANTASY
 • Sonda Deadbreed
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee