• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Lords Mobile - godny następca Castle Clash?

Lords Mobile - godny następca Castle Clash?

Lords Mobile to gra to mobilna gra strategiczna. Wydana i stworzona została przez  studio I Got Games na trzech platformach mobilnych: Andriod, iOS oraz Fire OS. Twórca rozpoznawalny jest przede wszystkim dzięki poprzedniej grze (Castle Clash). 

Lords Mobile to strategia czasu rzeczywistego z nutką ekonomii. Na pierwszy rzut oka swoim modelem biznesowym oraz systemem ekonomii przypomina recenzowane przeze mnie Throne: Kingdom at War. Zadaniem gracza jest oczywiście rozwijanie naszego królestwa, by móc zrównać się z innymi graczami. Zdobywając surowce możemy szkolić armię, rozwijać nowe technologie oraz ulepszać skonstruowane wcześniej budynki. Wszystkie aktywności wykonujemy w czasie rzeczywistym - tutaj pojawiają się mikropłatności. Podobnie jak w TKaW, z pomocą naszego portfela możemy skrócić czas oczekiwania na ukończenie budowli, lub zakupić pakiet VIP. 
Castle Crash Lords Mobile gra mobilna
Niestety Lords Mobile cierpi na tą samą przypadłość, co reszta gier tego typu. Walki są niezwykle nudne - nie wymagają jakiejkolwiek uwagi ze strony gracza, co sprawia że mniej się angażujemy w rozgrywkę. Z drugiej strony - jest to gra mobilna i jej gameplay musi być uproszczony, aby gracz sięgał po telefon jak najczęściej. Podczas transportu komunikacją miejską lub w przerwie od pracy nie chcemy angażować się za bardzo - potrzebujmy gry na kilka minut, która nie wybije nas z rytmu. 

Ciekawym aspektem rozgrywki są więzienia. Pokonując innego gracza w walce zamykamy go w klatce, a ten zmuszony jest do zapłacenia odpowiedniej kwoty. Niewątpliwym plusem gry jest oprawa audio-wizualna. Gra wygląda atrakcyjnie niezależnie od ustawień. Pojawiają się również elementy RPG - m.in. rozwój bohatera. Jeśli szukacie solidnej strategii, która umili wam podróz do pracy lub na uczelnię, Lords Mobile jest grą której warto się przyjrzeć.

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę technologiczną w ogóle. 
 


 • Lords Mobile logo gry png

  Lords Mobile

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: izometryczna
  Producent: I Got Games
  Wydawca: I Got Games
  Platformy: iOS, Android, Fire OS

  • 7.2
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Lords Mobile - Gameplay HD
Farmersi – Poradnik dla początkujących
Farmersi – Gameplay
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 - Rekordy Świata [Full HD]
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ3 – Gameplay Japonia [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Lords Mobile
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee