• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

League of Angels: Legacy - Boska bitwa przeciwko siłom Ciemności

League of Angels: Legacy - Boska bitwa przeciwko siłom Ciemności

League of Angels: Legacy to porywająca darmowa gra MMORPG stworzona przez Esprit Games, która oferuje graczom immersyjną przygodę osadzoną w Królestwie Bogów. Po wielkich tragediach, które ogarnęły królestwo, nastał okres dobrobytu, ale mroczne siły ponownie zaczęły się zbierać w cieniu, czekając na odpowiedni moment, aby wywołać chaos. Sprawdź najnowszą odsłonę popularnej serii League of Angels.
League of Angels Legacy - gra MMORPG fantasy pl
W tej epickiej podróży gracze będą eksplorować nowe krainy, stawiać czoła potężnym wrogom, zbierać potężny ekwipunek i rozwijać swoje postacie, uczestnicząc jednocześnie w licznych wydarzeniach, aby rozwijać swoje umiejętności i stawać się jeszcze potężniejszym. Boginie, które stoją jako ostatnia linia obrony królestwa, wzywają o pomoc - czy dołączysz do nich i pomożesz pokonać Tytanów?

League of Angels Legacy - gra MMORPG fantasy pl

Fabuła League of Angels: Legacy

W mitycznym Królestwie Bogów wielkie tragedie były poprzedzone okresem niezrównanego dobrobytu. Jednak siły ciemności znów pojawiły się na horyzoncie, zagrażając pokojowi, który kiedyś panował. Tytani, złowrogie istoty narodzone z mrocznych sił, powrócili, stawiając królestwo w obliczu zagrożenia.
League of Angels Legacy - gra MMORPG fantasy pl
Gracze zostają wezwani do zjednoczenia się z pradawnymi obrońcami tego świata - potężnymi boginiami, aby jeszcze raz wziąć broń i powstrzymać nadciągające zło. Fascynująca fabuła osadzona w magii starożytnych bogiń rozwija się, gdy gracze wyruszają, aby pokonać Tytanów i ich mroczne siły.
League of Angels Legacy - gra MMORPG fantasy pl

Nowości w grze

Gra League of Angels: Legacy regularnie wprowadza nowości, takie jak nowe postacie, przedmioty i wydarzenia, aby zapewnić graczom świeże i ekscytujące doświadczenie rozgrywki. Oto, co pojawiło się w najnowszej części serii League of Angels:

1. Starożytna Magia Bogiń: Narodzone w odległym Królestwie Bogów, te potężne boginie są jedynymi istotami zdolnymi stawić czoło Tytanom i ich złowrogim armiom. Gracze zawierają sojusze z tymi boskimi istotami, odblokowując ich niezwykłe zdolności i magiczne moce.
2. Polowanie na Skarby: Zbierz swój zespół, aby upolować potężnych bossów w bezlitosnej i zażartej bitwie, z szansą na zdobycie boskiego ekwipunku, który wzmocni twoją siłę.
3. Bitwy Drużynowe: Gracze mogą wybrać się na różne wyzwania. Weź udział w walkach z demonami w Próbie Bohaterów, pokonaj smoki i zdobywaj niezliczone skarby. Wybierz swoją ścieżkę, która prowadzi do chwały.
4. Niebiański Amulet: Różnorodna biżuteria posiada ogromną magiczną moc, która obdarowuje swojego właściciela niezrównaną potęgą.
5. Lśniące Skrzydła Marzeń: Używaj różnych magicznych skrzydeł, które nie tylko nadają piękny wygląd, ale także zapewniają potężne wsparcie w walce.

League of Angels Legacy - gra MMORPG fantasy pl

Wymagania systemowe

League of Angels: Legacy to gra przeglądarkowa online. Jeśli posiadasz starszy sprzęt lub oprogramowanie, wciąż możesz zagrać, ale doświadczenie gry może być ograniczone. Dla najlepszego efektu zalecamy korzystanie z najnowszych wersji przeglądarek takich jak Chrome, FireFox lub Edge.

League of Angels Legacy - gra MMORPG fantasy pl

Emocjonująca podróż do Królestwa Bogów

League of Angels: Legacy to fascynująca gra RPG przeglądarkowa, która zapewnia graczom emocjonującą podróż do Królestwa Bogów. Dzięki różnorodnym funkcjom takim jak starożytna magia bogiń, polowanie na skarby, bitwy drużynowe, niebiański amulet i lśniące skrzydła marzeń, gracze mają możliwość rozwijania swoich postaci i zdobywania potężnego ekwipunku. League of Angels: Legacy zachwyca zarówno fanów gier RPG, jak i miłośników gier przeglądarkowych. Gra oferuje wciągającą fabułę, magiczne moce, epickie bitwy i niezliczone wyzwania. Przygotuj się do podróży i dołącz do walki przeciwko mrokowi w League of Angels: Legacy!

League of Angels Legacy - gra MMORPG fantasy pl

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer


SPRAWDŹ TAKŻE POZOSTAŁE CZĘŚCI GIER Z SERII LEAGUE OF ANGELS

League of Angels 4 IV Heaven's Fury - Gra MMORPG

League of Angels 3 III - Gra MMORPG 

League of Angels 2 II - Gra MMORPG

League of Angels1 I - Gra MMORPG

 


 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)


 • League of Angels 4 Heaven's Fury logo gry png

  League of Angels 4 Heaven's Fury

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: MMO w świecie fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Youzu Interactive
  Wydawca: Youzu Interactive
  Platformy: PC, smartfon

  • 8.2
  • 0.0
  • 8.3
.
 • Sonda League of Angels 4 Heaven...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee