• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Karty na stół, czyli rodzime Magic Nations

Karty na stół, czyli rodzime Magic Nations

Mówi się, że dobre, bo polskie. Nie inaczej jest z Magic Nations – naszej polskiej grze, która wyszła spod skrzydeł studia PrimeBit Games S.A. Ta fantastyczna karcianka to w rzeczywistości całkiem niezła strategia. Cała zabawa jest darmowa i możemy ją zawsze mieć przy sobie, gdyż zadebiutowała nie tylko na komputerach i platformie Steam, lecz również na urządzeniach mobilnych i Nintendo Switch.
Magic Nations

W Magic Nations mamy do wyboru aż 6 różnych ras, przy czym każda z nich posiada  indywidualne cechy charakterystyczne. Do dyspozycji mamy elfy, które posiadają zdolności uzdrawiające i władają żywiołami. Następnie są ludzie będący niezastąpionymi rycerzami oraz nie mniej waleczne Amazonki odznaczające się doskonałą organizacją. Wybrać możemy także złowrogich nekromantów, odważnych krasnoludów czy potężnych orków. Co więcej, każda z ras posiada własne, dedykowane karty, które dzielimy na normalne, magiczne, legendarne oraz starożytne. Zdobędziemy je nie tylko podczas kampanii, lecz również poprzez handel z innym graczem. Adekwatnie my również możemy handlować naszym zasobem kart.
Magic Nations
Rozgrywka daje nam możliwość udziału w kampanii lub potyczki z innymi graczami z całego świata. Z pozoru zwykła karcianka wymaga od nas strategicznego podejścia. Nasza wygrana polega na zdominowaniu pola walki. W tym celu gracz tworzy talię kart dostosowaną zarówno do potyczki defensywnej jak i ofensywnej. W pierwszych rzędach ustawiane są jednostki walczące, a w drugim jednostki walczące na dystans.

Gra jest naprawdę przyjemna dla oka. Oprawa wizualna jak i sam mechanizm gry sprawiają, że trafi ona zarówno do grona starszych jak i młodszych odbiorców. Co więcej, Magic Nations jest tytułem darmowym i nie musimy w niej uiszczać mikropłatności, aby cieszyć się fajną rozgrywką. Dodatkowym faktem, który punktuje na korzyść gry jest nic innego jak jej polskie wydanie. Z tego też względu warto dać tej grze szansę i zaznajomić się z fantastycznym światem Magic Nations.

 

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza z kompanem w podróż po świecie fantastyki.


 • Magic Nations logo gry png

  Magic Nations

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Karcianka fantasy
  Grafika: 2D
  Producent: Prime Bit Games SA
  Wydawca: Prime Bit Games SA
  Platformy: PC, Android, iOS, Nintendo Switch

  • 6.8
  • 0.0
  • 6.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Magic Nations - Gameplay [HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Magic Nations
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee