• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Jak szybko zarobić pieniądze?

Jak szybko zarobić pieniądze?

Każdy z nas lubi dysponować dodatkowym budżetem, ale nie każdy ma czas, żeby znaleźć pracę - najczęściej przez szkołę bądź studia. Nikt przecież nie chcę porzucać całego swojego wolnego czasu na rzecz zarobienia dodatkowego kieszonkowego. Ale co, gdyby istniały możliwości zarabiania prawdziwych pieniędzy dzięki graniu na komputerze? Jeśli interesuje Cię zgarnięcie dodatkowych złotówek do Twojego portfela, to koniecznie przeczytaj resztę artykuły!

Praca jako tester gier, czyli marzenie każdego gracza!

Jeśli obserwujesz świat gier to doskonale wiesz, jak ogromna liczba produkcji powstaje w ciągu roku. No właśnie - a przecież ktoś musi regularnie sprawdzać czy w grach nie występują błędy, czy rozgrywka jest odpowiednio zbalansowana oraz czy optymalizacja została wykonana prawidłowo.

W tym momencie tutaj wkraczasz Ty - przeglądając serwisy zbierające ogłoszenia o pracę możesz natrafić na firmy oferujące pracę jako tester gier. Twoim zadaniem jest monitorowanie stabilności rozgrywki podczas procesu tworzenia - napotykając różne niedoskonałości musisz je udokumentować i napisać raport uwzględniający wszystkie błędy.

Dodatkowym atutem pracy jako tester gier jest dostęp do tytułów AAA za darmo i to jeszcze przed premierą! Taki zawód to chyba marzenie każdego gracza, więc jeśli zastanawiałeś się nad zarabianiem przez internet, to już dziś zabierz się do poszukiwania ofert!

Serwisy płacące za wykonywanie osiągnięć!

Wśród społeczności graczy istnieje pewna tajemnicza grupa, której motywy są nie do końca jasne. Każdy traktuje ich z szacunkiem, bo nakład pracy jaki wkładają w osiągnięcie celu jest co najmniej zadziwiający. Chodzi oczywiście o tak zwanych “Łowców Osiągnięć”, czyli pasjonatów zdobywania wszystkich achievementów w grach. Jeśli zaliczasz się do tej grupy albo lubisz kolekcjonować trofea to musisz zajrzeć na serwis Gamehag.

Strona ta oferuje możliwość zdobywania punktów w zamian wykonywanie określonych zadań w wybranych grach. Uzbierane w ten sposób punkty można wymieniać na karty podarunkowe w serwisach typu steam, paysafecard czy kinguin. Za uzbierane kryształki można również kupić gry z pewnej puli. Nawet jeśli nie interesuje Cię wykonywanie zadań z różnorakich gier, to możesz sprawdzić czy przypadkiem strona nie oferuje nagród za wykonywanie zadań w Twojej ulubionej grze!

Zarabianie na rywalizacji, czyli udział w turniejach

Ostatnim przykładem, który chciałbym wam zaprezentować jest uczestnictwo we wszelkiego rodzaju turniejach komputerowych. Jeśli czujesz, że wiedziesz prym w swoim ulubionym tytule, to czemu by nie spróbować swoich sił w rywalizacji z najlepszymi?

Przeszukując internet znajdziesz masę eventów, które zależnie od poziomu graczy, oferują proporcjonalne do tego nagrody. Część turniejów wymaga wpisowego, czyli opłaty, którą wnieść musi każdy ochotnik zapisujący się do zawodów. Oczywiście można znaleźć wydarzenia, które są wolne od opłat, jednak najczęściej to turnieje wymagające opłaty oferują najlepsze nagrody.

Spróbuj swoich sił w starciach z najlepszymi graczami! Nie dość, że możesz na tym trochę zarobić, to rywalizując przeciwko graczom o wysokich umiejętnościach na pewno nauczysz się nowych rzeczy, albo poprawisz swój styl gry!


 

CZYTAJ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW O ZARABIANIU NA GRACH KOMPUTEROWYCH

Gry, na których można zarobić prawdziwe pieniądze

Roblox robi z dzieci milionerów - zarabiaj pieniądze grając

Gry na których można zarobić pieniądze online

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.
 

 • Dark Genesis 2.0 logo gry png

  Dark Genesis 2.0

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Idle RPG
  Grafika: 3D
  Producent: Esprit Games
  Wydawca: Esprit Games
  Platformy: WWW, PC

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Dark Genesis 2.0
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee