• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

INDIE GAMES: Street Online - zostań królem kierownicy

INDIE GAMES: Street Online - zostań królem kierownicy

Witajcie w cyklu Indie Games! Trzeba przyznać, że młodych talentów naprawdę nam nie brakuje. Dziś przyjrzymy się grze z gatunku wyścigów samochodowych po tytułem Street Online. Prosta tekstowo-graficzna oprawa  i możliwość zagrania w nią na każdym urządzeniu (pod warunkiem, że mamy dostęp do Internetu) zapewniają nam przyjemne klikanie w ciągu dnia.
 

Street Online ukazała się w 2018 roku, a za jej produkcję odpowiada Radosław Drwal. Sama rozgrywka opiera się w głównej mierze na modelu free to play, co z pewnością ucieszy każdego gracza. Dzięki temu gracze mają wyrównane szanse pod względem zwycięstwa.  W Street Online zagramy za pośrednictwem przeglądarki, stąd też możemy zagrać w nią wszędzie jeśli tylko mamy dostęp do Internetu.

Nielegalne wyścigi uliczne rozgrywają się w dwóch miastach – Krakowie oraz Katowicach. Jednakże w miarę upływu czasu i rozwoju, na serwerze mają zostać udostępnione kolejne miasta m.in.  Gdańsk, Poznań, Wrocław i Warszawa. W każdym mieście gracz może posiadać maksymalnie jeden garaż, gdzie może składować swoje samochody.

Street Online
Mówiąc o trybach gry, wyróżniamy tutaj PVE, PVP oraz TVT. Główny tryb gry, jakim jest PVE, dzieli się na trzy typy wyścigów: Classic, Offroad oraz Asphalt. W każdym mieście znajduje się kilka różnych konkurencji z danego typu. Ponadto, w poszczególnych miastach znajdziemy salony samochodowe, gdzie możemy zakupić odpowiedni samochód do danego wyścigu. W celu wyrównania szans osób z niskim poziomem doświadczenia, każdy typ wyścigu składa się z sześciu różnych poziomów, do których należy dostosować samochód. Samochody wolniejsze nie będą mogły wystartować na torze z samochodami sportowymi.

Kolejnym trybem w Street Online jest PVP. Daje on nam możliwość wzięcia udziału w ogólnoświatowym turnieju w jednej z trzech klas samochodów. Wyniki przedstawione są z postaci rankingu, w którym pniemy się w górę poprzez pokonywanie graczy będących na wyższych pozycjach. Wcięcie udziału w tej części rozgrywki jest dobrowolne i wymaga potwierdzenia przez gracza chęci udziału. W przypadku wyścigów TVT gracze będący w Teamach mogą przez cały tydzień ścigać się na torze poprawiając swój wynik. Na koniec tygodnia następuje podsumowanie wyników i przydzielenie punktów odpowiednim zespołom. Otrzymane punkty pozwalają rozszerzać zasięg i pozyskiwać kolejnych graczy.

Street Online
Oprócz przedstawienia Wam dzisiejszej gry, jaką jest Street Online, mamy dla Was kilka słów od samego twórcy:

„Gra StreetOnline to gra stworzona przez gracza dla graczy. Przy tworzeniu gry ważnym jej aspektem było utrzymanie identycznego poziomu trudności zarówno dla graczy korzystających z udogodnień premium jak i dla graczy którzy nie chcą z tych form korzystać. Dzięki temu każdy ma równe szanse zarówno na zwycięstwo jak i porażkę. Mechanika gry skupia się przede wszystkim na osiągach samochodu które można zmieniać tuningując wóz. Dobry samochód bez porządnego kierowcy jednak wyścigów nie wygrywa stąd wprowadzona mechanika rozwoju postaci oraz jej umiejętności prowadzenia pojazdu w różnych typach wyścigów. Nie każdemu jednak tryb gry przypadnie do gustu. Gra z założenia ma umożliwiać rozgrywkę w nawet najbardziej zapracowanym momencie dnia. Dzięki temu czas potrzebny na wykonanie podstawowych czynności to zaledwie kilka kliknięć, które można spokojnie wykonać w pracy, domu oraz podróży. Odejmuje to nieco dynamiki ale właśnie taki był zamysł dla gry, by grać można było nie odrywając się od swoich codziennych czynności.”

Street Online
Dziękujemy bardzo za udzielenie tych kilku słów :) Street Online jest przyjemną grą, która może umilić dzień, nawet jeśli nie macie zbyt wiele czasu na rozgrywkę. Aspekt poszerzenia gry o większą ilość miast brzmi bardzo zachęcająco i z pewnością będzie to pozytywny wpływ na całą rozgrywkę. Życzymy wielu pomysłów w rozwoju gry i sukcesów w postaci zadowolonych graczy.

Serdecznie zapraszamy do gry TUTAJ
 Zainteresował Cię Street Online?
Przeczytaj recenzję gry przygotowaną przez Norberta.

Zobacz inne niezależne produkcje,
które opisaliśmy.

 

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza z kompanem w podróż po świecie fantastyki.
 


 • Street Online logo gry png

  Street Online

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Wyścigi samochodowe
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Radosław Drwal
  Wydawca: Radosław Drwal
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 6.0
  • 0.0
  • 7.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Street Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee