• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

INDIE GAMES: Jesienne wieczory z Coffee Noir

INDIE GAMES: Jesienne wieczory z Coffee Noir

Prezentujemy kolejny materiał z cyklu INDIE GAMES, w którym przyglądamy się mniej popularnym, tworzonym niezależnie przez polskie studia grom. Tym razem proponujemy Coffee Noir autorstwa Doji Educational Innovations.

Coffee Noir jest ciekawym połączeniem symulatora przedsiębiorstwa oraz gry przygodowej. Akcja gry dzieje się w alternatywnej przyszłości, inspirowanej latami 40. XX wieku. Wcielamy się w niej w postać prywatnego detektywa Arthura Olivera, który ma za zadanie odnaleźć porwanego magnata kawowego Richarda Kerseya.

Coffee Noir

Rozwiązanie zagadki wymagać będzie od bohatera gry pracy pod przykrywką przedsiębiorcy kawowego – głównymi podejrzanymi jest bowiem grupka współpracowników porwanego. Trzeba będzie stworzyć i rozwijać własną firmę, ściągać nowych pracowników, czy prowadzić negocjacje handlowe. W międzyczasie będziemy prowadzić śledztwo. To wyzwanie z pewnością przypadnie do gustu zarówno miłośników gier ekonomicznych, jak i osób zaczytanych w twórczości Agathy Christie.

Oto słowa płynące od twórców skierowane bezpośrednio do Was:
"Dzięki za zainteresowanie naszą grą! Od początku staramy się, żeby wszystkie mechanizmy ekonomiczne (co gwarantują obecni w naszym zespole pracownicy naukowi Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu), które do niej dodaliśmy jak najlepiej oddawały rzeczywistość, a historia faktycznie umożliwiła graczowi wczucie się w rolę prywatnego detektywa, wykonującego trudne, niemal przerastające go zadanie, aby ratować uprowadzonego przedsiębiorcę, poszukiwanego przez zrozpaczoną rodzinę.

Dzięki naszej grze będziecie mogli spędzić wiele wieczorów na pasjonującej, inteligentnej rozgrywce, w której nie tylko otrzymacie szansę rozwiązania pasjonującej kryminalnej zagadki, ale także otrzymacie szansę sprawdzenia się jako człowiek biznesu i profesjonalny negocjator."


Coffee Noir to produkcja, która kusi bardzo przyjemną dla oka, komiksową oprawą, czerpiącą garściami z kina noir i idealnie podkreślającą klimat gry. To idealna propozycja na deszczowe, jesienne wieczory – i nie tylko. Aby w nią zagrać, wystarczy uiścić niewielką, jednorazową opłatę. Twórcy przygotowali wersje na najpopularniejsze przeglądarki internetowe oraz urządzenia mobilne.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się ze stroną projektu TUTAJ.
 Zainteresowała Cię gra Coffee Noir?
Przeczytaj recenzję przygotowaną przez Patryka.

Zobacz inne niezależne produkcje,
które opisaliśmy.

 


Tworzysz gry i chciałbyś, abyśmy przyjrzeli się Twojemu tytułowi? Napisz do nas na [email protected] i zgłoś swój projekt - jeśli nam się spodoba, zaprezentujemy go!


Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Coffee Noir logo gry png

  Coffee Noir

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Fabularyzowany symulator przedsiębiorstwa
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Doji | Educational Innovations
  Wydawca: Doji | Educational Innovations
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.0
  • 0.0
  • 7.3
.

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Coffee Noir
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee