• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Coffee Noir - Business Detective Game właśnie wypuściło DARMOWE DEMO

Coffee Noir - Business Detective Game właśnie wypuściło DARMOWE DEMO

Jesień to zdecydowanie najlepsza pora roku na kawę. To znaczy... odpowiedni moment na ten wspaniały napój jest zawsze, ale jesień jest zdecydowanie wyjątkowa. Wszystko naokoło – liście, stroje ludzi i cała atmosfera tego sezonu skąpana jest w odcieniach brązu. Zupełnie jak kawa.

Coffee Noir
Z tego powodu Coffee Noir - Business Detective Game to idealny wybór na jesienną edycję Festiwalu Steam. Odwiedź profil gry na platformie Valve już teraz i pobierz DARMOWE DEMO, by rozkoszować się niesamowitym połączeniem gry menedżerskiej i detektywistycznej nowelki.

Wciel się w rolę detektywa działającego pod przykrywką, jednocześnie koordynując pracę biznesu kawowego. Wypij łyk doświadczenia z pełnej wersji gry w tym krótkim wprowadzeniu, wspieranym przez wygodny samouczek. A jeśli spodoba Ci się to, co widzisz, rozważ dodanie gry do swojej listy życzeń na Steam!

Coffee Noir

O pełnej wersji Coffee Noir - Business Detective Game

Coffee Noir to połączenie powieści detektywistycznej i biznesowej strategii, okraszone elegancką dwuwymiarową szatą graficzną w klasycznym, komiksowym stylu. Całość przyprawiona jest jazzową muzyką i retro-futuryzmem. Gra oferuje inteligentną i pełną wyzwań rozgrywkę opartą o zaawansowany silnik ekonomiczny zaprojektowany przez pracowników naukowych, dający kompleksową symulację prowadzenia biznesu.

W alternatywnej przyszłości, a dokładnie w roku 2021 - światem rządzi kawa. Neo-Londyn wręcz za nią szaleje. Ostatnio tajemnicza zbrodnia dotknęła jednego z głównych kawowych biznesmenów. Aby rozwikłać zagadkę, gracz wciela się w detektywa, który będzie musiał pracować pod przykrywką jako sprzedawca kawy. Zdobycie zaufania magnatów branży powinno pomóc rozwikłać sprawę.

Coffee Noir

Główne cechy gry

Zarządzanie biznesem – zarządzaj zespołem, planuj produkcję, inwestuj w promocję i nie pozwól aby twój kawowy interes zbankrutował! Przygotuj skrupulatnie swoją strategię, mając na uwadze wszystkie dostępne zasoby!

Rozbudowane negocjacje – negocjuj z kontrahentami, by otrzymać dobre warunki współpracy i zyskać zaufanie partnerów biznesowych. Rozmowy pozwolą ci także odkrywać poszlaki, które pomogą rozwikłać kryminalną zagadkę.

Intrygująca historia detektywistyczna – poczuj na czole pot, o który przyprawi Cię rozwiązywanie trudnej sprawy zniknięcia Richarda. Nie daj się zwieść - ta historia może być bardziej skomplikowana, niż wydaje się na pierwszy rzut oka.

Oprawa w stylu Noir – Coffee Noir czerpie inspiracje z klasycznych, amerykańskich komiksów i wypełnione jest po brzegi klimatem dawnych filmów detektywistycznych i retro-futurystycznym ambientem. Poczuj atmosferę retro wnętrz, smooth jazzu i poczuj smak kawy oraz dymu papierosowego, mając na sobie wirtualny płaszcz detektywa i wsłuchując się w dialogi profesjonalnych aktorów głosowych.

Interaktywne komiksy - daj się wciągnąć w fabułę prezentowaną poprzez interaktywne komiksy z pełnym udźwiękowieniem oraz lektorem. Przeżyj to tak, jakbyś trzymał w ręku komiks, a jednocześnie uczestniczył w życiu bohaterów.

Realistyczna strategia ekonomiczna - w produkcji gry biorą udział profesjonalni ekonomiści. Dzięki temu rozgrywka wyjątkowo dokładnie symuluje prawdziwe doświadczenia płynące z prowadzenia biznesu.

Dochodzenie rozpocznie się w czwartym kwartale 2020 r. Dodaj grę do swojej listy życzeń na Steam, aby dopisać się do swojej pierwszej sprawy.

Coffee Noir

Przydatne linki:

Coffee Noir - Business Detective Game Oficjalna Strona Internetowa

Coffee Noir - Business Detective Game Steam

Coffee Noir - Business Detective Game Facebook

Coffee Noir - Business Detective Game Twitter

Coffee Noir - Business Detective Game Discord

 

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza z kompanem w podróż po świecie fantastyki.


 • Coffee Noir logo gry png

  Coffee Noir

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Fabularyzowany symulator przedsiębiorstwa
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Doji | Educational Innovations
  Wydawca: Doji | Educational Innovations
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.0
  • 0.0
  • 7.3
.

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Coffee Noir
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee