• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

INDIE GAMES: Inter-War - ekspansja kosmosu pod Twoim dowództwem

INDIE GAMES: Inter-War - ekspansja kosmosu pod Twoim dowództwem

Dzisiejsze Indie Games zabierze Was w podróż międzygalaktyczną. Będziemy podbijać planety, tworzyć kosmiczne floty i wspierać badania naukowe. Pytacie, gdzie to wszystko będzie miało miejsce? Wskakujcie do statku i lecimy w stronę Inter-War, będącego grą na miarę znanego wielu z Was tytułu, jakim jest Ogame.

Inter-War

Inter-War swój początek miało w 2009 roku i po dzień dzisiejszy jest biernie rozwijane. Jest to gra przeglądarkowa osadzona w kosmosie. Na pierwszy rzut oka może bardzo Wam przypominać tytuł, jakim jest Ogame. I wiecie co? Macie w tym momencie całkowitą rację, gdyż Inter-War jest jedną z wielu gier nazywanych „ogame private server”.

Inter-War

Obecnie w grze mamy dostęp do dwóch serwerów – zostały one nazwane Uniwersami. Jako gracze wcielamy się w postać imperatora, którego zadaniem jest podejmowanie takich decyzji, aby móc przetrwać w galaktyce. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, to od nas zależy w kierunku jakiej strategii będziemy podążać. Oczywiście w każdej chwili możemy zmienić styl gry – jest to zależne tylko od podejmowanych przez nas akcji. Jedną ze ścieżek jest rozwój własnej floty. Poprzez liczne ekspedycje i plądrowanie opuszczonych planet gwarantujemy sobie stały dostęp dostaw surowców wykorzystywanych do dalszego rozwoju.  Jeśli jednak wolicie nieco spokojniejsza taktykę, również znajdziecie tu coś dla siebie. Ekspansja kosmosu stoi dla Was otworem – możecie rozbudowywać kopalnie, a także poszerzać badania naukowe. Szybszy rozwój uzyskacie dzięki stworzeniu sojuszu – dokładnie tak, dzięki współpracy ze znajomymi Wasz rozwój przyniesie jeszcze większe efekty.

Inter-War

Jak już wcześniej zostało to wspomniane, gra jest w dalszym ciągu rozwijana. Planowane jest stworzenie nowego, trzeciego serwera. Będzie on zawierać nową konfigurację zupełnie różniącą się od pozostałych dwóch serwerów. Dzięki temu gracze zyskają większą możliwość znalezienia najbardziej odpowiadających im parametrów. Ponadto Inter-War daje dostęp do forum i kanału na Discordzie. Dzięki nim w szybki sposób skontaktujecie się z administracją jeśli tylko nasuną Wam się jakieś pytania.

Z pewnością jeśli lubicie klimaty science fiction i to w przeglądarkowej strategii, to znajdziecie tu swoje uniwersum na spędzenie nieco wolnego czasu. To jaką ścieżkę rozwoju wybierzesz, aby zdominować kosmiczny świat Inter War?

 Zainteresowała Cię gra Inter-War?
Przeczytaj recenzję gry przygotowaną przez Dawida.

Zobacz inne niezależne produkcje,
które opisaliśmy.

 

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza z kompanem w podróż po świecie fantastyki.


 • Inter-War logo gry png

  Inter-War

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Science fiction (MMOSG)
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Inter-War
  Wydawca: Inter-War
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 6.7
  • 0.0
  • 7.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer
Zobacz 15 najlepszych gier survivalowych z ciekawym elementem budowania

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Inter-War
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee