• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Heavy Metal Machines podbija średniowiecze wraz z nowym sezonem Metal Pass

Heavy Metal Machines podbija średniowiecze wraz z nowym sezonem Metal Pass

Metal Pass z rycerzami, smokami i dwugłowym ogrem wprowadza na pole bitwy średniowieczne armie i bestie rodem z fantasy. Pora na przygodę! Fantasy wkracza do świata darmowej samochodowej gry MOBA Heavy Metal Machines wraz z przybyciem rycerzy, smoków i dwugłowego ogra. Nowy sezon przynosi 112 unikalnych nagród dla gracza. Tutaj zobaczycie zwiastun “Rycerze, smoki i dwugłowy ogr”

Dość apokalipsy, pora na królestwo Rockalot, równoległe uniwersum Heavy Metal Machines, w którym szlachetni (i nie-tak-znowu-szlachetni) rycerze prezentują swoje umiejętności w pojedynkach na niebezpiecznych arenach i tocząc nierówny bój przeciwko armii potworów. Ale królestwo Rockalot zaczyna ulegać zepsuciu, gdy bestie zdobywają nową broń w walce z ludzkością. Nowe skiny nie tylko ładnie wyglądają, ożywiając średniowieczne motywy w nowym Sezonie, ale i oznaczają dodatkowe efekty dla zdolności bohaterów. Niespodzianek będzie zresztą więcej. Pewne bezprecedensowe, tajemnicze wydarzenia będa miały miejsce pod koniec października…
Heavy Metal Machines nowy sezon
Twórcy świętują rok od oficjalnej premiery Heavy Metal Machines. Od samego startu regularnie oferujemy nowe sezony z mnóstwem dodatkowych treści i nagród, a także sieciowe turnieje z nagrodami pieniężnymi, tryb rankingowy, wsparcie dla kontrolerów, emotki oraz tryb treningowy, w którym gracze mogą zmierzyć się ze sztuczną inteligencją - mówi Rodrigo Campos, szef Hoplon. Wszystkie te wydarzenia umacniają nasze przywiązanie do dostarczania społeczności najlepszych możliwych doświadczeń i utwierdzania ich w przekonaniu, że przed nimi jeszcze wiele nowości. Jesteśmy niezwykle dumni z artystycznego rezultatu osiągniętego wraz z szóstym sezonem Heavy Metal Machines. Średniowieczny motyw i nowe skórki dają niesamowite efekty i przebijają wszystkie dotychczasowe skórki, które zrobiliśmy. Jesteśmy przekonani, że społeczność je polubi - powiedział Eros Carvalho, studio manager Hoplon.

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę technologiczną w ogóle. 
 


 • Heavy Metal Machines logo gry png

  Heavy Metal Machines

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Postapokaliptyczna
  Grafika: izometryczna
  Producent: Hoplon Infotainment
  Wydawca: Hoplon Infotainment
  Platformy: Windows

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Heavy Metal Machines - Trailer [HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Heavy Metal Machines
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee