• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Heavy Metal Machines - Innowacyjna i obiecująca MOBA

Heavy Metal Machines - Innowacyjna i obiecująca MOBA

Heavy Metal Machines to gra nietypowa i innowacyjna - MOBA połączona z jazdą samochodami. Rozgrywka polega na rywalizacji drużyn złożonych z czterech graczy. Gracze wcielają się w kierowców bojowych pojazdów, a ich celem jest zniszczenie bazy przeciwnika.

Gra nastawiona jest na rozgrywki sieciowe i z tego powodu fabuła jest znikoma. Akcja toczy się po apokalipsie, która doprowadziła do końca ludzkiej cywilizacji. Z racji na lekko steampunkowy i postapokaliptyczny styl artystyczny, można wyczuć naleciałości Mad Maxa.
Heavy Metal Machines moba
Rozpoczynając grę, wybieramy postać. Bohaterzy podzieleni są na trzy typy. Zadaniem transportera jest głównie utrzymanie przy sobie bomby, którą trzeba dostarczyć do bazy wroga. Agresorzy zazwyczaj posiadają szybsze pojazdy, a ich głównym zadaniem jest eliminacja wrogów stawiających opór. Klasa wsparcia natomiast, pełni funkcje typowe dla tego typu gier ( w tym przypadku jest to przykładowo, odciąganie wrogich agresorów od sojuszniczych transporterów). Wszystkie klasy posiadają bardzo podobne umiejętności utylizowane podczas rozgrywki - u wszystkich bohaterów znajdzie się przyspieszenie, atak specjalny, oraz bronie na długi i krótki dystans.

Nie tylko gracze stanowią przeszkodę w zdobyciu punktów. Na każdej mapie, w ciasnych zakrętach czekają na nas pułapki, które mogą uszkodzić nasz pojazd, unieruchomić go, lub przejąć transportowaną przez nas bombę. Skoro przy mapach jesteśmy - jest ich kilka i zaprojektowane są dość ciekawie. Każda z nich ma różne kształty i wymagają od nas odpowiedniego nastawienia.
Sama rozgrywka jest na tyle dynamiczna, że często możemy stracić świadomość tego, co dzieje się na polu walki, a sterowanie nie pomaga nam wrócić na odpowiedni tor - pojazdem sterujemy za pomocą dwóch przycisków myszy jednocześnie wskazując stronę, w którą chcemy obrócić maszynę.
Heavy Metal Machines
Wszystkie ataki aktywujemy za pomocą przycisków Q, W, E i R, jak w większości gier z gatunku MOBA. Zważywszy na charakter rozgrywki, jest to faktycznie dość wygodny rozkład klawiszy, ale ogranicza nam swobodę poruszania się samochodem. Spokojnie - w Heavy Metal Machines niedługo pojawi się wsparcie dla kontrolerów, na których może grać się lepiej.

Warto podkreślić, że mikropłatności nie dają nam żadnej przewagi w grze. Za odpowiednią kwotę można nabyć w większości przedmioty kosmetyczne - to dość spory plus biorąc pod uwagę, że gra jest darmowa. Heavy Metal Machines zostało przyjęte na steamie dość pozytywnie i wciąż zbiera w większości oceny pozytywne. Gra jest przyjemna i dobrze zoptymalizowana, a ciągłe aktualizacje napawają optymizmem.

Heavy Metal Machines znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 GRY SPORTOWE.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę elektroniczną w ogóle. 

 


 • Heavy Metal Machines logo gry png

  Heavy Metal Machines

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Postapokaliptyczna
  Grafika: izometryczna
  Producent: Hoplon Infotainment
  Wydawca: Hoplon Infotainment
  Platformy: Windows

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Heavy Metal Machines - Trailer [HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda Heavy Metal Machines
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee