• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze w Polsce

Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze w Polsce

Zarabianie online na grach od lat budzi emocje. Czy jest coś lepszego niż zarabianie pieniędzy na graniu w gry? Zdecydowanie nie! Tak się składa, że istnieją różne sposoby na zarobienie pieniędzy dzięki grom wideo. Internet oferuje różnorodne metody, a kilka najciekawszych postanowiliśmy dzisiaj przytoczyć w niniejszym tekście. Oto sposoby na zarobienie pieniędzy w grach wideo. 
League of Angels III - gra MMORPG fantasy idle game
Zarabianie jest przeważnie powiązane ze sprzedażą swojego czasu i umiejętności w zamian za określoną gratyfikację pieniężną. Sytuacja jest jednak inna, gdy chodzi nam o zarabianie pieniędzy na grach i w Internecie. Tutaj metody nieco wymykają się tej standardowej definicji, dzięki czemu dość łatwe zarabianie w Internecie jest na wyciągnięcie ręki. O ile nie każda gra wideo oferuje możliwość monetyzacji naszych poczynań, tak istnieją takie tytuły czy sposoby ich wykorzystania, które mogą przynieść nam pieniądze.
graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze gry
Nasza propozycja jest związana ze wszelkimi grami wideo, które są interesujące dla obserwatorów. Czym jest ciekawa gra wideo? Są to najnowsze premiery, popularne gry sieciowe czy gry, które mimo upływu lat mają wiele do zaoferowania i są po prostu wciągające. Tutaj zarobić pomoże nam np. Twitch, za pomocą którego możemy transmitować naszą rozgrywkę wraz z komentarzem czy naszym wizerunkiem. Ile zarabiają streamerzy na Twitchu? Kwoty są różne, ale nie trzeba być topowym streamerem, żeby zarobić godne pieniądze za granie w gry wideo. Potrzebny jest jednak odpowiedni sprzęt który pozwoli nam nie tylko odpalać gry na najwyższych ustawieniach, ale jednocześnie transmitować obraz i dźwięk.

graj i zarabiaj pieniądze twitch gry
Streamowanie można połączyć również z serwisem YouTube, gdzie możemy udostępniać innego rodzaju treści, jak recenzje czy zapowiedzi. Samo zarabianie na YouTube może być utrudnione, bowiem do pewnego pułapu widzów pieniądze są marne, ale może się zdarzyć, że otrzymamy propozycję współpracy z daną marką czy producentem gier. Wtenczas możemy liczyć zarówno na kopie recenzenckie, jak i wsparcie finansowe. Są jeszcze tzw. Donejty, czyli wsparcie od widzów w zamian za naszą twórczość. Niewielkie kwoty będą potrzebne do rozwoju kanału, ale z czasem pieniądze mogą być na tyle duże, że zaczniemy utrzymywać się z grania w gry wideo. Czy nie brzmi to zachęcająco? Warto rozważyć taką opcję i przygotować dobry plan. Plan na zarabianie na grach musi zawierać nasz sposób, grupę docelową naszych widzów i naszą specjalizację. Często dobrym pomysłem może okazać się wybranie niszy lub konkretnego rodzaju gier – niekoniecznie musimy być ekspertem od Fortnite, World of Tanks i Animal Crossing jednocześnie.
Game of Thrones - gra strategiczna fantasy - gra o tron
Najnowsze technologie pozwalają nam wykorzystać umiejętności czy poznane schematy na różnorakie sposoby. Wspomniane wcześniej serwisy Twitch i YouTube to nie tylko streaming i gameplay. Można je wykorzystać do tworzenia bardziej interesujących i nietypowych materiałów. Jak stworzyć ciekawy kanał na YouTube? Treść musi być niebanalna, a w taką kategorię z pewnością wpisują się wszelkiej maści poradniki i ciekawostki. Na rynku dostępnych jest sporo gier, które są duże i pełne zagadek oraz zakamarków. Sporo graczy szuka rozwiązań czy porad, np. odnośnie budowania postaci. Twórca kanału musi dobrze poznać daną grę i przekazywać swoją wiedzę w formie wideo. To pomoże zebrać sporą ilość fanów i tym samym pozwoli na zarabianie na graniu w gry.
graj i zarabiaj pieniądze world of warcraft gry
Bycie dobrym w daną grę pozwala nie tylko pisać i nagrywać poradniki czy udzielać porad w rozwiązywaniu zagadek. Dobre umiejętności umożliwiają nam również handel przedmiotami czy postaciami. Jest to popularne szczególnie w przypadku gier MMORPG i innych tytułów online, w których zdobywa się doświadczenie i rozwija ekwipunek. Przykładem może być MMO World of Warcraft, gdzie za niektóre przedmioty gracze są skłonni zapłacić realne i bardzo duże pieniądze. Inni oszczędzają czas, my wykorzystujemy nasze umiejętności i zarabiamy prawdziwe pieniądze. Często istnieją specjalne strony, na których można wystawić takie przedmioty z wielu różnych gier – nie musimy się ograniczać tylko do jednego tytułu ani nawet gatunku.

League of Angels III - gra MMORPG fantasy idle game


 

CZYTAJ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW O ZARABIANIU NA GRACH KOMPUTEROWYCH

Gamehag - gry na prawdziwe pieniądze online

Roblox robi z dzieci milionerów - zarabiaj pieniądze grając

Gry na których można zarobić pieniądze online


 

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.

OGame - gra strategia kosmos - gry strategiczne

 • Lineage II Essence logo gry png

  Lineage II Essence

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy MMO
  Grafika: 3D
  Producent: NCsoft
  Wydawca: Innova Co. SARL
  Platformy: PC, Windows

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Lineage II Essence
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Wciągający świat i fabuła 0
  • Współpraca i społeczność 0
  • Wieloosobowe bitwy i wojny międzyklanowe 0
  • Wymagający system progresji postaci 0
  • Brak nowatorskich rozwiązań 0
  • Problemy z balansem PvP 0
 NEWSY
najnowszee