• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Dołącz do Bitwy Zamków i pokaż kto jest prawdziwym władcą

Dołącz do Bitwy Zamków i pokaż kto jest prawdziwym władcą

Bitwy Zamków to gra strategiczna zawierająca elementy RPG. Jest dostępna zarówno na przeglądarki jak i urządzenia mobilne. Utrzymana jest w konwencji średniowiecznych klimatów. Gracze trafiają do świata fantasy, gdzie wcielają się we władcę, którego zadaniem jest zarządzanie własnym królestwem.

Grę rozpoczynamy od budowy gospodarstwa, które jest naszym źródłem uzyskiwania zasobów w postaci kwiatów, jabłek itp. Kolejnym budynkiem, jaki oferuje nam gra są koszary. W nich szkolimy nasze jednostki, które ruszą niebawem do boju, aby zetrzeć się z goblinami w pobliskim lesie. Wygrane walki dostarczają nam nagrody w postaci złota. Lecz to nie jedyna opcja zdobycia funduszy. Kolejną jest oczywiście zamek, który w miarę rozbudowy przynosi nam dziennie coraz więcej złota.
Bitwy Zamków
Zamek stanowi centralny punkt gry. To właśnie w nim zawarte są wszystkie budynki oraz dostęp do szkolenia wojska. W miarę rozwoju, gra oferuje nam coraz więcej możliwości. Z czasem otrzymujemy dostęp  do nowych jednostek, a co za tym idzie, jesteśmy w stanie stawić czoła silniejszym przeciwnikom. Z zamku wyruszamy również na przygody, które okraszone są wieloma pojedynkami. Za odniesione sukcesy podczas wypraw otrzymujemy złoto oraz punkty doświadczenia umożliwiające dalszy rozwój. Co więcej, po walce z serią przeciwników przechodzimy do walki ostatecznej, w której możemy otrzymać nagrodę specjalną oraz dostęp do nowej lokacji pełnej nieznanych wrogów.

Bitwy Zamków oferują ciągły rozwój rozgrywki. Rozbudowa zamku sprawia, że z każdą dłuższą chwilą odkrywamy nowe opcje. Z czasem możemy budować farmy oraz wyszkolić zupełnie nowe rodzaje jednostek jak chociażby włóczników. Pojedynki to również nie jedyna rzecz. Mamy dostęp do trybu multiplayer, gdzie możemy toczyć boje z innymi graczami. Całość okraszona jest prostym interfejsem, co ułatwia rozgrywkę. Dodatkowym atutem jest język polski. Bitwy Zamków to naprawdę przyjemną gra, w którą możemy zagrać wszędzie – zarówno na przeglądarce jak i telefonie czy tablecie.

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza z kompanem w podróż po świecie fantastyki.


 • Bitwy Zamków logo gry png

  Bitwy Zamków

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Fantasy RPG
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Overmobile
  Wydawca: Overmobile
  Platformy: Przeglądarka internetowa, Android

  • 7.6
  • 0.0
  • 7.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda Bitwy Zamków
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee