• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Conqueror's Blade z nowym serwerem

Conqueror's Blade z nowym serwerem

Conqueror’s Blade to darmowe taktyczne MMO akcji na PC. Gra toczy się w rozległym średniowiecznym świecie, opartym na prawdziwej historii i wojnach. Możesz stworzyć wojennika, specjalizującego się w jednej z 11 zabójczych klas broni, i zebrać pod swoimi rozkazami armię z 80 wyjątkowych jednostek. Zmierz się z wrogami na polu bitwy w epickim starciu na miecze i tarcze. Broń zamki lub oblegaj posiadłości wroga w bitwach oblężniczych rodem z filmu.

Conquerors blade

Z CZYM MAMY DO CZYNIENIA

Na samym jednak wstępie - czym jest gra Conqueror's Blade? Jest to gra, która łączy w sobie taktyczną rozgrywkę w ramach konwencji MMO. Twórcą gry jest studio Booming Tech, a za wydanie gry na PC odpowiada MY.GAMES. Gracze wkraczają do średniowiecznego świata, w którym głównym zadaniem jest tworzenie i rozwijanie swojej armii, aby stać na jej czele w różnych bitwach i starciach z innymi graczami. Przywodzi to na myśl nieco Mount & Blade i jest to jak najbardziej zaleta produkcji, bowiem w świetny sposób pozwala ona przenieść się graczom to realiów, które w grach MMO wcale nie są aż tak popularne. Stworzeni przez nas bohaterowie mogą wybrać jedną z 11 specjalizacji postaci (co wpływa na charakter rozgrywki), a mnogość różnorodnych jednostek tworzących naszą armię zapewnia niezwykle zróżnicowaną zabawę - mowa tutaj o ponad 80 różnorodnych klasach jednostek. 

W ramach prowadzonych bitew, po jednej stronie znaleźć się może 15 graczy wraz z dowodzonym przez nich wojskiem. Starcia nie ograniczają się jedynie do wymiany ciosów na otwartym terenie - walki będą przybierały różny charakter, zależnie od sytuacji. Możliwe będą także obrony czy oblężenia twierdz i innych miejsc. Nie zabraknie także odpowiednio odwzorowanych maszyn i narzędzi pomocnych podczas nacierania na pozycje wroga. Sama walka może być prowadzona także na dystans. Ważnym dla twórców jest dostarczanie regularnie nowej zawartości, która nie tylko urozmaici zabawę, ale także rozwinie dotychczasowe pomysły i usprawni ich działanie. 

conqueror's blade

ODKRYJ SEZON VII: WOLVES OF RAGNAROK

Gra ciągle się rozwija dzięki regularnym aktualizacjom i nowej zawartości. Sezony to wydarzenia czasowe, w których możesz ukończyć wyzwania i odblokowywać ekskluzywną zawartość z przepustki bitewnej: skórki, nowe jednostki i wiele więcej. Season VII: Wolves of Ragnarok to nowy sezon inspirowany Wikingami, który dodaje jednostki Tarczowniczek i Berserków do zwerbowania, nową mapę Fiord Heilung do oblegania, runy do ulepszania wojennika i wiele więcej. Zdobądź przepustkę bitewną w grze bądź z MY.GAMES Market lub Steama. Walcz już dziś o odblokowanie epickich nagród do wyglądu, inspirowanych mitologią nordycką i Wikingami!

NOWY SERWER: MIDGARD

Jeśli zakładasz nowe konto lub tworzysz postać, zalecamy rozpocząć swoją przygodę na serwerze Midgard (EU5). To nowy europejski serwer, na którym już pojawiają się gracze, którzy dopiero zapoznają się z grą w sezonie VII. To świetne miejsce, by sprawdzić metę gry i tryb PvP, mając wyrównane szanse. Stwórz ród, lub dołącz do istniejącego, by walczyć wspólnie z wojennikami z całego świata i rzucić wyzwanie rywalom w gigantycznych konfrontacjach serwerów. Wojny terytorialne, codwutygodniowe wydarzenie, to tylko przykład obszernej zawartości, jaką Conqueror’s Blade oferuje wojennikom.

Conquerors blade

POLSKIE METODY PŁATNOŚCI

Polskie metody płatności i polska waluta (PLN) mogą być używane już od dziś do nabywania pakietów kolekcjonerskich i przedmiotów w Conqueror’s Blade na MY.GAMES Market i Steamie. Wykorzystaj na swoją korzyść doskonałe podstawowe kursy wymiany, gdy płacisz polską walutą: 100 suwerenów ma równowartość 3,50 zł (w innych krajach 100 suwerenów = 1€). Już dziś możesz być gotów do bitwy z Pakietem kolekcjonerskim Bohatera Husarii! Ta specjalna kolekcja zawiera ubiór bohatera i zestaw wierzchowca, inspirowane znamienitą polską husarią, a także zestaw czasu premium, srebro i bronie oblężnicze – by lepiej zacząć grę.

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ

Przewodnik dla początkujących w Conqueror’s Blade zawiera mnóstwo przydatnych informacji, które pomogą ci na początku. Przygotuj się do bitwy, sprawdzając inne artykuły i strony internetowe. Upewnij się, że obserwujesz oficjalne media społecznościowe Conqueror’s Blade: Discorda, Twitcha, Facebooka, Twittera i Instagrama. Jeśli jesteś gotów, możesz pobrać Conqueror’s Blade za darmo z MY.GAMES lub ze Steama. Nie znasz polskiego? Conqueror’s Blade jest też dostępne po angielsku, francusku, niemiecku, hiszpańsku, turecku i rosyjsku!

Do zobaczenia na polu bitwy!

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Conqueror's Blade logo gry png

  Conqueror's Blade

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: średniowiecze
  Grafika: 3D
  Producent: Booming Games
  Wydawca: My.com
  Platformy: PC

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Conqueror's Blade - Gameplay [HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Conqueror's Blade
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee