• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Mount & Blade II: Bannerlord

gra Mount & Blade II: Bannerlord

Gatunek: Inne
Tematyka: Przygodowa gra akcji RPG
Grafika: 3D
Producent: TaleWorlds
Wydawca: TaleWorlds
Platformy: PC, PS4, Xbox One, Switch
Premiera: 2020
Polska wersja: TAK
Koszt gry: 179,99zł
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 581. WG GATUNKU Inne
130.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 8.0

Mount & Blade II: Bannerlord to fabularna gra, łącząca w sobie elementy różnych gatunków. Są tutaj elementy strategiczne, RPG oraz mmorpg. Gra zabiera nas do fikcyjnej Caldarii, będącej fikcyjną krainą osadzoną w realiach średniowiecza. Akcja gry dzieje się 200 lat przed wydarzeniami z pierwszej części gry, a gracze po raz kolejny mogą ruszyć na wyprawę pełną przygód. Główną cechą gry są nie tylko epickie bitwy przy wykorzystaniu setek jednostek, ale także całkowita dowolność w prowadzeniu swojej postaci i podejmowaniu decyzji. 

Tak samo jak w przypadku dotychczasowych produkcji z serii Mount & Blade, rozgrywkę rozpoczynamy od stworzenia własnej postaci. Kreator nie ogranicza się jedynie do aspektów wizualnych, gdyż mamy do wyboru także szereg cech, czy aspektów dotyczących przeszłości bohatera. Kwestie takie jak pochodzenie czy przeszłe wybory mają wpływ na rozgrywkę - mogą na przykład udostępnić nowe opcje dialogowe. Po stworzeniu naszego bohatera, czasy wyruszyć w świat. 

Grę obserwujemy głównie z dwóch perspektyw. Pierwsza, to rzut izometryczny, nieco na wzór widoku strategicznego. Wtedy kierujemy naszymi działaniami na mapie globalnej, czyli podróżujemy. Drugi istotny widok, to mapa potyczki. Wtedy obserwujemy wydarzenia bezpośrednio zza pleców naszego bohatera. Wydajemy rozkazy, ustalamy szyk i walczymy z wrogami. Walka jest oczywiście dynamiczna i pozwala z wielką satysfakcją siekać wrogów. 

Gra standardowo oferuje możliwość rekrutowania, szkolenia i dbania o swoje wojska. Wraz z rozwojem postaci i zdobywaniem nowych możliwośći, można wchodzić w sojusze i pnąć się po szczeblach hierarchii. Przyjdzie także czas na oblężenia zamków czy miast, a nawet i zarządzanie własnymi posiadłościami. Największą zaletą Mount & Blade II: Bannerlord jest dowolność. Możemy poprowadzić naszą rozgrywkę dokładnie tak, jak chcemy i nie ma elementów ograniczających. Do tego dochodzi zaawansowany tryb multiplayer i epickie bitwy z innymi graczami. 


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Mount & Blade II: Bannerlord - Gameplay [FullHD]
Mount & Blade II: Bannerlord - Gameplay [FullHD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
  • Sonda Mount & Blade II: Bannerl...
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee