• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Jorden RPG

gra Jorden RPG

Gatunek: Inne
Tematyka: Dark fantasy, wikingowie, mitologia nordycka
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: Jorden RPG
Wydawca: Jorden RPG
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2017
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: NIE

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 329. WG GATUNKU Inne
66.
ILOŚĆ GŁOSÓW 4
OCENA GRACZY 6.6
OCENA REDAKCJI 7.0

„Wichura nadeszła – a wraz z nią Wielki Wir". Jorden to mroźny świat fantasy, który luźno nawiązuje do mitologii nordyckiej i całymi garściami czerpie z kultury skandynawskiej. Miejsce dla wszystkich, którzy nie boją się stawić czoła owładniętej brutalnością, mrokiem i niewiedzą krainy, gdzie rządzi prawo siły, a nie siła prawa, gdzie wygrywają tylko najsilniejsi, a tym z kolei po piętach depczą najsprytniejsi.


Czym jest Jorden? To przede wszystkim jedna z tych gier, które rozwijają kreatywność i pozwalają wykazać się graczowi na wszelakie możliwe sposoby, krótko mówiąc – PBF. Gatunek od zawsze związany z grami RPG, bowiem jego korzenie sięgają jeszcze tak zwanych „papierowych role playi” takich jak Dungeons&Dragons czy Warhammer. Nie da się jednak ukryć, że produkcje Play by Forum w pewnym stopniu od swych rodziców odbiegają – tutaj stawia się na słowo pisane i zdolność ładnego klecenia ze sobą słów, rzeczywiste wczucie się w postać, dzielenie z nią emocji, rozmyślanie o obecnie otaczającej jej rzeczywistości i podejmowanie trudnych decyzji, nierzadko balansując na krawędzi życia i śmierci. Tego właśnie od użytkowników Jorden oczekują twórcy – umiejętności dobrego odgrywania charakteru.

"Zapraszamy wszystkich miłośników gier tekstowych, którzy nie boją stanąć się w szranki z nieprzyjazną naturą lub wrogim rodem! Może zostaniesz wojownikiem, który sztywno trzyma się swych zasad lub bezlistonym barbarzyńcą, który po stoczonej bitwie pożera truchła swych oponentów? A może czujesz zew morza i dołączysz do jednej z morskich wypraw by odkryć nowe lądy? Pamiętaj! Tutaj możesz wszystko – jedynym warunkiem jest wyobraźnia. Na samym początku zachęcamy do przeczytania tematu wprowadzającego w świat gry.


Tworząc Jorden chcieliśmy jak najbardziej skrócić czas potrzebny na rozpoczęcie gry, ale zarazem nie rezygnować z obszernego świata kryjącego wiele tajemnic. Wtedy do głowy wpadła nam myśl: „Hej! Czemu nie oprzeć większości na plotkach?”. I właśnie ten pomysł zrodził ideę dodania elementu eksploracyjnego, dzięki któremu wraz z rozwojem postaci graczy rozwijać będzie się cały świat. Oczywiście nie jest to tylko jedyny czynnik, który wpływa na rozrost Kompendium Wiedzy, bowiem zawsze mamy w planach globalne eventy jak i postęp kilku głównych osi fabularnych, między innymi historii Jeźdźców, Wojny Bożków oraz kolonizacji dalekich lądów. Do tego dochodzi wiele pobocznych historii, tych kreowanych przez samych graczy, jak i tych zaplanowanych odgórnie. Najważniejsza jest jednak jedna rzecz – to właśnie postacie Wyznawców wpływają na losy świata. Nie wiesz do jakiego rodu dołączyć? Może w wyborze pomoże Ci któryś z Bożków!"


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer
Zobacz 15 najlepszych gier survivalowych z ciekawym elementem budowania

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
  • Sonda Jorden RPG
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee