• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Fall Guys: Ultimate Knockout

gra Fall Guys: Ultimate Knockout

Gatunek: Inne
Tematyka: Rywalizacja multiplayer
Grafika: 3D
Producent: Mediatonic
Wydawca: Devolver Digital
Platformy: PC, PS4
Premiera: 2020
Polska wersja: TAK
Koszt gry: 71,99zł
Ograniczenia wiekowe: 3
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 430. WG GATUNKU Inne
84.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 8.0

Fall Guys: Ultimate Knockout jest humorystyczną i zabawną grą zręcznościową, utrzymaną w konwencji teleturnieju i kreskówkowego stylu. Gracz rozpoczyna zabawę w dużym gronie osób poprzez multiplayer, a głównym celem jest zwycięstwo w uroczej parodii teleturnieju. Na zabawę składa się wiele aktywności, a najważniejszą cechą produkcji jest śmiech powodowany niepowodzeniami naszych bohaterów. Gra zawiera w sobie elementy telewizyjnych show, w których uczestnicy pokonują fizyczne przeszkody na planszy w ramach swego rodzaju wyścigu, a jest to wzbogacone o element znany z Battle Royal - co jakiś czas najsłabsi odpadają.

Obserwując grę z boku można odnieść wrażenie, że na arenach rozgrywek panuje niezwykły chaos. Jest to jednak wrażenie chwilowe, bowiem zaraz po rozpoczęciu zabawy zaczynamy rozumieć główne mechaniki i możemy skupić się na zwycięstwie. Gra jest niezwykle zróżnicowana, w czym na pewno pomaga jej absurdalny i humorystyczny charakter. Na różnorodną rozgrywkę składają się m.in wyścigi z przeszkodami, areny na terenie których musimy się utrzymać za wszelką cenę, jak również konkurencje dla drużyn - w tym wariacje na temat znanych nam dyscyplin sportowych. Wariantów łącznie jest kilkadziesiąt, co w połączeniu ze sporą ilością graczy dostarcza niezwykle dużo zabawy.

Fall Guys: Ultimate Knockout to gra idealna dla tych, którzy chcą zabawić się wspólnie z kilkorgiem znajomych bądź całą ich grupą. Nie wymaga od graczy doświadczenia w innych produkcjach, sam poziom wejścia jest niezwykle niski. Podobnie jak poziom zabawy, która jest nam dostarczana od samego początku. Fall Guys to świetna propozycja dla nowicjuszy, graczy niedzielnych czy nawet zabawy z rodziną lub znajomymi, którzy do tej pory nie grali w gry. 


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fall Guys: Ultimate Knockout - Gameplay [FullHD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
  • Sonda Fall Guys: Ultimate Knock...
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee