• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

M.E.A.T. jest już z nami!

M.E.A.T. jest już z nami!

Dwa lata procesu produkcyjnego, zaangażowanie wielu zapalonych maniaków gier, genialne wsparcie społeczności przy okazji zbiórki – i oto jest, wyczekiwana gra, będąca jednocześnie hołdem dla klasyki gatunku, a jednocześnie nowoczesną interpretacją gier RPG w klasycznym wydaniu. Jako Portal MMO mieliśmy przyjemność objąć Patronat nad tym projektem i tym samym chcemy wam opowiedzieć, dlaczego warto zagrać w M.E.A.T.!

M.E.A.T. gra rpg

Niezwykle miłym jest widzieć, jak wspierany projekt rozwija się, aż wreszcie uzyskuje swoją finalną formę – w przypadku gry mowa oczywiście o premierze, ale także odpowiednim działaniu mechanik i spełnieniu założeń. Tak jest w przypadku M.E.A.T., które swoją premierę miało kilka dni temu. Jest to dzieło kilku zaangażowanych osób, znanego rapera Słonia, ale także wiernej społeczności fanów, która zechciała wesprzeć projekt podczas zbiórki funduszy na stworzenie gry. Swoją cegiełkę dołożyliśmy i my, czyli Portal MMO. Patronat Medialny nad projektem pozwolił nam na opowiedzenie wam wielu ciekawych rzeczy o grze, a sami mamy w niej nawet swój pomnik!

meat polska gra

M.E.A.T. to produkcja, która docelowo nakierowana została na fanów klasycznych gier RPG, w których rozgrywkę obserwowaliśmy z perspektywy izometrycznej, a przemierzany świat gry był otwarty i nierzadko niebezpieczny. W grze zastosowano bardzo ciekawe umiejscowienie akcji. Dzieje się ona bowiem w Kanadzie z przełomu XIX i XX wieku. Klimat od pierwszych sekund wydaje się być tajemniczym i groźnym – jest to zabieg celowy. Fabuła czerpie garściami z horrorów i dzieł sci-fi.

meat gra słoń

Fabuła w M.E.A.T. dotyczy okresu, gdy Kanada zachorowała na „gorączkę złota”. Główny bohater gry ma za zadanie rozwikłanie tajemnicy, w efekcie której wielu obywateli z miasteczka choruje na bardzo niepokojącą chorobę popromienną.  Fabuła pozwoli nam zetknąć się również z rdzennymi mieszkańcami okolicy, a także poznać na własnej skórze znaczenie „ciągu nieprzewidywalnych” zdarzeń. Te, w połączeniu z ciężkim i mrocznym klimatem stanowią idealny materiał na grę RPG... taką jak M.E.A.T.!

M.E.A.T. gra słoń

Gra na ten moment jest dostępna na PC (na platformie Steam), ale to nie ostatnie słowo z ust twórców! Docelowo ma powstać także wersja konsolowa gry, a plany sięgają jeszcze dalej. Po skończeniu procesu przenoszenia gry na inne platformy, M.E.A.T. ma stać się pełnoprawnym tytułem MMO. Brzmi ciekawie? Zdecydowanie, bowiem możliwe, że doczekamy się polskiego odpowiednika gry Tibia – ale na wielu płaszczyznach ciekawszego i bardziej  wyrazistego. Nie ma co czekać, warto sprawdzić grę już teraz!

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 


 • M.E.A.T. logo gry png

  M.E.A.T.

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Horror/sci-fi
  Grafika: izometryczna
  Producent: Trippin Bears sp. z o.o.
  Wydawca: Trippin Bears sp. z o.o.
  Platformy: PC, xBox, mobile

  • 7.2
  • 0.0
  • 0.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

M.E.A.T. - Nowa gra RPG od Słonia [Zapowiedź]
M.E.A.T. - Słoń teledysk gry - prod. Chris Carson [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 NEWSY
najnowszee