• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

M.E.A.T. - klimatyczna gra RPG, którą współtworzy raper Słoń

M.E.A.T. - klimatyczna gra RPG, którą współtworzy raper Słoń

Trippin Bears to nowe niezależne studio gamedevowe, które współtworzą - znany na rynku hip-hopowym Słoń, czyli Wojciech Zawadzki, Danisz Tracz (twórca Loży Szyderców) oraz Kuba Niedziela (gamingowy zapaleniec). Prace nad grą M.E.A.T. trwały od blisko dwóch lat - fabuła to swoiste połączenie gatunków: historii, horroru i sci-fi. Gra przeniesie uczestników do Kanady z czasów przełomu XIX i XX wieku, czyli tak zwanej gorączki złota.
M.E.A.T. RPG - gra Słonia
Produkcja właśnie teraz ma swój debiut w Internecie, w tym na oficjalnych kanałach Social Media. Twórcy, po miesiącach utrzymywania konceptu w sekrecie, postanowili uchylić rąbka tajemnicy. Wszystko za sprawą kampanii crowdfundingowej, która wystartowała. W ciągu 29 dni, w terminie od 14.04.2020 do 12.05.2020 wszyscy fani gier, ale i samodzielnej działalności członków spółki, będą mieli okazję finansowo wesprzeć projekt na polskim portalu crowdfundingowym Wspieram.to i tym samym przedpremierowo nabyć grę M.E.A.T. W zamian za dotacje, twórcy przekażą wspierającym szereg nagród. Wymienić należy przede wszystkim grę M.E.A.T. w formie cyfrowej, jak i pudełkowej, ale i ilustrowaną książkę będącą rozwinięciem i wyjaśnieniem fabuły, brandowaną odzież i gadżety, a nawet podróż do Kanady tropem bohaterów gry.
M.E.A.T. - gra RPG raper Słoń
Co należy wiedzieć o samym tytule? M.E.A.T. jest z założenia grą skierowaną do wszystkich fanów oldschoolowych tytułów. Ci z pewnością docenią grafikę wykonaną w stylu Pixel Art. Sama rozgrywka oparta jest na siatce, a sterowanie ma miejsce przy pomocy klawiatury i myszki. Gra, w pierwszej kolejności, dostępna będzie dla użytkowników PC-tów. Następnie zostanie udostępniona na urządzenia mobilne i konsole. Twórcy planują także rozwój mechaniki – zaczynając na RPG, a kończąc na pełnoprawnym MMO.
M.E.A.T. gra RPG od Słonia
Poza próbą zwalczenia chaosu, jaki opanuje całe miasteczko w związku z epidemią zagadkowej choroby popromiennej, gracze będą mieli za zadanie wykonać szereg pobocznych misji, związanych chociażby z rdzennymi mieszkańcami tych terenów, czyli indiańskimi plemionami.  Bohaterowie, zamiast drogocennego kruszcu, wydobędą przypadkowo dotąd nieznany i – co najważniejsze – mutagenny pierwiastek, telestarion. Odkrycie to zapoczątkuje całą serię dramatycznych zdarzeń. Dla wszystkich pragnących poszerzyć swoją wiedzę i zrozumieć zawiłości fabuły, z pomocą przyjdzie lektura książki „M.E.A.T. – żywica skał”.

Już teraz możecie nabyć przedpremierowo grę w kampanii https://wspieram.to/meat

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • M.E.A.T. logo gry png

  M.E.A.T.

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Horror/sci-fi
  Grafika: izometryczna
  Producent: Trippin Bears sp. z o.o.
  Wydawca: Trippin Bears sp. z o.o.
  Platformy: PC, xBox, mobile

  • 7.2
  • 0.0
  • 0.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

M.E.A.T. - Nowa gra RPG od Słonia [Zapowiedź]
M.E.A.T. - Słoń teledysk gry - prod. Chris Carson [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 NEWSY
najnowszee