• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

M.E.A.T.

gra M.E.A.T.

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Horror/sci-fi
Grafika: izometryczna
Producent: Trippin Bears sp. z o.o.
Wydawca: Trippin Bears sp. z o.o.
Platformy: PC, xBox, mobile
Premiera: 2020
Polska wersja: TAK
Koszt gry: 79 PLN / 139 PLN
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: NIE

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 156. WG GATUNKU MMORPG
7.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 7.2
OCENA REDAKCJI 0.0

M.E.A.T. to najnowszy projekt Trippin Bears, studia gamedevowego, w skład którego wchodzi raper Słoń, czyli Wojciech Zawadzki, Danisz Tracz i Kuba Niedziela, tj. zespół gamingowych pasjonatów z krwi i kości.

M.E.A.T. to w pierwszej fazie projektu RPG single player (finalnie MMORPG). Gra, wykonana w rzucie 2D i grafice Pixel Art, stylizowana jest na klasyki gatunku z lat 90. ubiegłego wieku. Gracz ma za zadanie, w formie kampanii jednoosobowej, rozwikłać zagadkę stanowiącą główną linię fabularną i pokonać najważniejszego bossa. W trakcie rozgrywki postępuje proces rozwoju postaci. Poza działaniami związanymi z wykonaniem głównej misji, istnieje także określona liczba misji pobocznych.

Co istotne, gra posiada otwarte zakończenie, to znaczy, że gracz nawet po wykonaniu ostatniej misji nadal będzie w stanie odkrywać świat M.E.A.T.-a i jego kolejnych bohaterów. M.E.A.T. zapewni użytkownikom doznania zaczerpnięte z kilku gatunków. Z jednej strony umożliwi graczom  odczucie klimatu i mechaniki typowych dla MMORPG, z drugiej natomiast zezwoli na korzystanie z dogodności trybu single player (na przykład opcji zapisu gry i braku zagrożenia ze strony pozostałych aktywnych użytkowników).

Oryginalna fabuła gry w stylu horror/sci-fi przeniesie graczy do Kanady z czasów tzw. gorączki złota. Główna lokacja, na skutek niesprzyjających warunków pogodowych, zostaje odcięta od świata. Co więcej – zamiast drogocennego kruszcu – zostaje przypadkowo wydobyta nieznana dotąd, toksyczna substancja, za sprawą której w miasteczku zaczynają mieć miejsce coraz bardziej niewytłumaczalne wydarzenia. Gracz, jako postać weterana wojennego i właściciela miejscowej kopalni, stara się wyjaśnić zaistniałą sytuację i uratować swoich pobratymców.

Opisując mechanikę M.E.A.T.-a, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na system poruszania się po siatce i zmiennych przelicznikach szybkości zależnych od powierzchni i poziomu postaci. Gra posiada rozwinięty system walki i warstw świata. Już w fazie single player w M.E.A.T.-ie można zauważyć wykorzystanie mechaniki charakterystycznej dla MMO, tj. przykładowo odnawialne respawny i system dnia i nocy.

Gra w pierwszej fazie dostępna na PC, planowo dostosowana także pod mobile i console.


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

M.E.A.T. - Nowa gra RPG od Słonia [Zapowiedź]
M.E.A.T. - Słoń teledysk gry - prod. Chris Carson [Full HD]
Farmersi – Poradnik dla początkujących
Farmersi – Gameplay
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 - Rekordy Świata [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 NEWSY
najnowsze