• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Gracze World of Tanks rekrutowani przez rosyjską armię

Gracze World of Tanks rekrutowani przez rosyjską armię

Już niebawem najlepsi gracze World of Tanks będą mogli siąść za sterami prawdziwego czołgu. Ta niezwykła możliwość nie tylko stanowi fascynujący krok w rozwoju gry, ale także otwiera nowe perspektywy dla świata wirtualnych bitew pancernych. World of Tanks stworzony przez Wargaming zdobył ogromną popularność na całym świecie dzięki swojej unikalnej koncepcji i dynamicznej rozgrywce przyciągając dziesiątki milionów graczy od momentu swojego debiutu.

World of Tanks - gra czołgi symulator bojowy pola bitwy

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

Niezwykle popularna i darmowa gra taktyczna

World of Tanks wyprodukowany przez studio Wargaming to niezwykle popularna i darmowa gra, która skupia się na emocjonujących bitwach pancernych. Twórcy informują o rekordowej liczbie 50 milionów zarejestrowanych graczy, co świadczy o ogromnym sukcesie gry na rynku. Od tego czasu liczba ta stale rośnie, a wprowadzenie obiecanej wersji na konsolę Playstation 4 miało jeszcze bardziej przyspieszyć ten wzrost. World of Tanks stał się kultowym tytułem w świecie gier online, przyciągając graczy z całego świata i zapewniając niezapomniane doświadczenia na polach bitewnych wirtualnego świata pancernego.

World of Tanks - wymagania sprzętowe - gra czołgi symulator action MMO

Oryginalna rekrutacja do wojska poprzez grę

W niedalekiej przyszłości rosyjskie wojsko zamierza wprowadzić czołgi T-90, zdalnie sterowane na odległość nawet do pięciu kilometrów i są zdania że to właśnie topowi gracze World of Tanks najlepiej sprawdzą się w roli ich operatorów. Tę informację potwierdził swoim komentarzem na łamach popularnego portalu społecznościowego Twitter, Dimitrij Rogozin – wicepremier Rosji, odpowiedzialny za przemysł obronny i kosmiczny. Warto zauważyć, że rosyjska armia nie jest pierwszą, która chcę przeprowadzić taką rekrutację. Amerykanie od lat starają się wcielać do swojej armii najlepszych graczy gry "America`s Army", która jeszcze do niedawna cieszyła się dużą popularnością.

World of Tanks - gra czołgi symulator action MMO

Produkcje Wargaming zdobyły szerokie uznanie wśród graczy

Poza World of Tanks, studio Wargaming wydało szereg innych tytułów, które zdobyły szerokie uznanie wśród graczy na całym świecie. Jednym z najbardziej znanych jest World of Warships, kolejna część serii "World of...", która przenosi graczy na morza i oceaniczne bitwy. W tej grze gracze mogą wcielić się w dowódców potężnych okrętów wojennych z różnych okresów historycznych i nacji prowadząc emocjonujące starcia na wodach całego świata. Dynamiczna rozgrywka, także w wersji mobilnej World of Warships Blitz, różnorodność jednostek oraz możliwość personalizacji okrętów sprawiają, że World of Warships przyciąga fanów militariów oraz miłośników bitew morskich tworząc bogate i ekscytujące doświadczenie dla graczy.

World of Tanks - gra o czołgach action MMO

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

Kamil Milkiewicz

Kamil Milkiewicz

Pasję do gier MMORPG zawdzięcza długej przygodzie z WoWem, jednak lubi też przysiąść do dobrego RTS'a. Wielki fan Tolkienowskiego świata. Wolne chwile spędza na oglądaniu klasyki amerykańskiego kina i studiowaniu książek kulinarnych. Kiedy nie siedzi przed komputerem dźwiga ciężary i spotyka się z przyjaciółmi.
 

 • World of Tanks logo gry png

  World of Tanks

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Bitwy pancerne (Action MMO)
  Grafika: 3D
  Producent: Wargaming.net
  Wydawca: Wargaming.net
  Platformy: Windows, Xbox 360

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

World of Tanks - GamePlay
World of Tanks - drugi GamePlay
World of Tanks Generals - Launch Trailer [Full HD]
Dziennik twórców World of Tanks (polskie drzewko) [Full HD]
World of Tanks - 1941 Battle: 360° [4K]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda World of Tanks
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee