Fable Fortune - Albion wzywa po raz kolejny! • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Fable Fortune - Albion wzywa po raz kolejny!

Fable Fortune - Albion wzywa po raz kolejny!

Kraina niezliczonych przygód znowu otwiera swe wrota. Seria, przez wielu zwana klasykiem gatunku, pojawia się pod nieznanym dotąd obliczem. Tak oto Mediatonic, brytyjska firma z branży gier komputerowych, ogłasza nową datę beta testów najnowszej gry karcianej – Fable Fortune.

Wielu fanów ubolewa nad zamknięciem studia Lionhead, odpowiedzialnego za serię gier Fable. Na szczęście kilku twórców postanowiło dalej pracować nad tytułem pod szyldem Flaming Fowl, studia partnerskiego Mediatonic. Powiem świeżości ma być również zauważalny w samej produkcji. Mimo dobrze znanego schematu, gra ma oferować coś więcej niż konkurencja. Pierwsze sekundy zapowiedzi filmowej skupiają się na polu bitwy. Nie będzie to typowy „stół”, lecz coś na kształt szachownicy, na której z kart mogą zostać przyzwane postacie na kształt pionków. Dostępne areny są niesamowicie bogate w kolory i animacje, w skutek czego wymagania sprzętowe będą wyższe, niż te u konkurencyjnych gier.

Fable Fortune Albion beta

Jednym z ciekawszych punktów jest wprowadzenie zaawansowanego co-opa. Wraz z innymi graczami będziemy mogli łączyć się w drużyny, aby wspólnie pokonać potężnych wrogów. Wcielić się będzie można w jednego z szóstki bohaterów, a każdy z nich będzie posiadał zestaw unikalnych kart. Z uwagi na małe problemy techniczne, otwarcie beta testów nastąpi 25 lipca.

Nie można zaprzeczyć, że najnowszy tytuł zdaję się być całkiem mocnym zawodnikiem, ale jak już dobrze wiemy, na ringu karcianych gier jest już trochę tłoczno. Czy Fable Fortune będzie miało w sobie coś, co pozwoli konkurować z najlepszymi? Obejrzyjcie trailer.

Kamil Milkiewicz

Kamil Milkiewicz

Pasję do gier MMORPG zawdzięcza długej przygodzie z WoWem, jednak lubi też przysiąść do dobrego RTS'a. Wielki fan Tolkienowskiego świata. Wolne chwile spędza na oglądaniu klasyki amerykańskiego kina i studiowaniu książek kulinarnych. Kiedy nie siedzi przed komputerem dźwiga ciężary i spotyka się z przyjaciółmi.
 

 • Fable Fortune logo gry png

  Fable Fortune

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Karcianka fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Mediatonic
  Wydawca: Mediatonic
  Platformy: PC/PS4/Xbox One

  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Lineage II Essence - MMORPG po polsku - Gameplay [Full HD]
Lineage II Essence - Gameplay [Full HD]
 Lineage 2 Essence - Zwiastun - Cares about your time [Full HD]
League of Angels IV Heaven's Fury - MMORPG Trailer PL [Full HD]
Alkatria - Gameplay - Post Apo [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 NEWSY
najnowsze