• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

NosTale - W klimacie anime

NosTale - W klimacie anime

Klimaty anime nigdy nie były mi bliskie, ale jak zwykle lubię spróbować czegoś, co do tej pory omijałam wręcz szerokim łukiem. W końcu nie wszystko, co nierealistyczne musi być jednocześnie nieciekawe. Czynników wpływających na finalną ocenę jest wiele. A tu z powodzeniem mogę postawić mocne 4+. Uwzględniając nie tylko subiektywne odczucia, ale i spoglądając obiektywnie na to, co do tej pory była w stanie zaoferować mi gra NosTale.

NosTale - gra anime MMORPG manga

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

O co w tym wszystkim chodzi?

Mówiąc pokrótce, spaceruję po kolejnych, kolorowych planszach, walczę ze stworami i zdobywam kolejne poziomy. A im dalej w las, tym więcej możliwości. W pierwszej kolejności staje jednak przed koniecznością stworzenia swojej postaci. Czynność prosta, ale nie banalna. Poza płcią swojego wirtualnego bohatera wybieram także szczegóły odnośnie jego wyglądu. Tak jak i do tej pory kojarzył mi się klimat anime, tak i tu nie zabrakło wyrazistych kolorów, specyficznych fryzur czy też w ogóle wyglądu postaci, który idealnie oddaje charakter całości.

NosTale - gra anime MMORPG manga

Od pierwszego kroku jesteś w samym centrum gry

Nie znajduję w grze typowego samouczka z jakimi miałam do tej pory do czynienia w innych produkcjach. Dla mnie to plus, bo wskazówki i forma ich przedstawienia sprawia, że „uczę” się, co do czego służy, co mam robić i jak się poruszać. Jednocześnie od pierwszego kroku mam wrażenie, że już jestem w samym centrum gry, a nie dopiero na długim etapie treningowym podczas którego ostatecznie i tak zawsze wygrywam.

NosTale - gra manga anime MMORPG

Indywidualnie dopasowana postać

Jasne wskazówki w połączeniu z indywidualnie dopasowaną postacią ciekawią, cieszą i sprawiają, że NosTale szybko staje się dla mnie godna poświęcenia jej uwagi. Momentami przez myśl przechodzi mi chęć stworzenia komentarza, że gra jest zwyczajnie nudna. Ale po dłuższym czasie i dokonaniu najbardziej rzetelnej oceny na jaką mnie stać muszę stwierdzić, iż te chwilowe wahania wynikają jedynie z własnych odczuć względem klimatu anime, a nie konstrukcji samej gry.

NosTale - gra MMORPG manga anime

Możliwości, walka i uśmiech na twarzy

Jakkolwiek to brzmi, ciekawej robi się dla mnie wtedy, gdy zaczynam „okładać” wirtualne Słabe Ziarno albo też radośnie przeskakuję pomiędzy kolejnymi Dużymi Kurczakami. No i mimowolnie przychodzi chęć osiągania kolejnych poziomów, by móc zwalczyć potwory, które mają o wiele więcej wspólnego ze złowieszczymi kreaturami, aniżeli ot, zwykłe ziarenko.
Nostale

Wszystko zgrywa się w kompletną całość

I tym sposobem trafiam wreszcie na kolejne plansze, dzięki którym mogę powalczyć nieco bardziej na serio. No i jest jeszcze coś! Tak już mam, że na całą moją ocenę wpływa nie tylko fakt tego, co stricte oferuje rozrywka, ale i cała oprawa. Muzyka, wszelkiego rodzaju dźwięki, kolorystyka i te detale, które lubię obserwować. Pod tym względem kolejny duży plus. Nie rozwodząc się nad każdym aspektem oddzielnie, wszystko zgrywa się w kompletną całość. Działając płynnie, dając sporo frajdy z wykonywania kolejnych zadań, pokonywania potworów i przechodzenia przez następne plansze.

NosTale - gra MMORPG manga anime

Jest przyjaźnie, radośnie i sympatycznie

NosTale zionie dla mnie przy tym wszystkim subtelnością i sprawia wrażenie elementu rozrywki nieco dziecięcej, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jest po prostu przyjaźnie, radośnie i sympatycznie. Walki, potwory, ale bez zbędnej agresji. Może przydałoby się jedynie ciut więcej adrenaliny? Jednakże z naciskiem na może. Mimo to, gra wciąż zachwyca swoją uroczą grafiką, ciekawymi mechanikami i możliwością nawiązania przyjaźni z innymi graczami, tworząc niezapomniane wspomnienia i doświadczenia.

NosTale - gra MMORPG manga anime

Przewodnik i przyjaciele

Cieszę się, że NosTale daje mi wybór. Mogę skorzystać ze szczegółowego przewodnika, dzięki któremu dowiem się, co i która klasa postaci potrafi. Jak się poruszać, kto może mi służyć pomocą, jak walczyć, zdobywać kolejne punkty, a co za tym idzie poziomy czy też, które zadania są dla mnie dostępne. Generalnie mogę poznać wszystko od podszewki. Ale nie muszę! Idąc swoim starym zwyczajem, ja wolę przez wszystko przeklikać się własnoręcznie. Wtedy mam z tego największą przyjemność. Całość jest jednak nieskomplikowaną, więc nawet nie korzystając z przewodnika i stąpając po dziewiczych rejonach NosTale jestem w stanie swobodnie poradzić sobie z przygotowaną rozrywką.
Nostale

Fani anime spędzą tutaj sporo wolnego czasu

Pewna jestem tego, że te kolorowe, sympatyczne „animki”, mnóstwo możliwości i atrakcji sprawi, że fani tego klimatu spędzą tutaj sporo wolnego czasu. A nowicjusze odprężą się raz na jakiś czas nawet, jeśli anime do tej pory było im bliskie na takim samym poziomie, co mnie. Niemniej NosTale jest idealnym miejscem zarówno dla pasjonatów gier MMORPG, jak i dla osób poszukujących przyjemnej rozrywki w serdecznej atmosferze.

NosTale - gra anime MMORPG manga

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer


 

SPRAWDŹ TOP NAJLEPSZE GRY DLA DZIEWCZYN, TOP GRY ANIME ORAZ TOP GRY PRZYGODOWE

Najlepsze top gry dla dziewczynNajlepsze top gry anime online

Top najlepsze gry przygodowe pc online

 


 

anna rzadkowska

Anna Rzadkowska

Ma za sobą studia z turystyki, informatyki i biologii. Aktualnie oddaje się pasjom pisarskim. W sezonie, czyli przez większość roku amatorsko fotografuje zawody sportowe, głównie maratony mtb i biegi. Pasjonatka zumby i regularna podróżniczka. Wsiada za kierownicę i jeździ głównie po kraju, choć i poza jego granicę. W zimowe, mroźne noce chętnie czyta książki lub wybiera skute lodem odludne miejsca, by pobawić się w „drift”.
 

 • NosTale logo gry png

  NosTale

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: izometryczna
  Producent: Entwell
  Wydawca: Gameforge AG
  Platformy: PC, smartfon

  • 7.0
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

NosTale - gameplay
NosTale - drugi gameplay
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer

Najchętniej grane

BEST GAME - ETERNAL FURY - FANTASY
 • Sonda NosTale
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee