The Sims Online • Najlepsze Gry Inne • Encyklopedia Gier Online
  • ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

The Sims Online

gra The Sims Online

Gatunek: Inne
Tematyka: Symulacja życia (Virtual world)
Grafika: izometryczna
Producent: Maxis
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Platformy: Windows
Premiera: 2002
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: NIE

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 55. WG GATUNKU Inne
7.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 7.6
OCENA REDAKCJI 5.3

Symulator ludzkiego życia w wersji online - virtual world

The Sims Online była sieciową grą internetową typu "virtual world" stworzoną przez słynne studio Maxis i wydaną 17 grudnia 2002 roku przez amerykańskiego giganta Electronic Arts. Był to jeden z pierwszych tytułów MMORPG, w którym gracze mogli tworzyć i kontrolować swoje własne postaci oraz żyć ich życiem w wirtualnym świecie. Gracze mieli możliwość budowania i urządzania swoich domów, szukania pracy, nawiązywania nowych znajomości, tworzenia grup i wykonywania wielu innych aktywności. Mimo ogromnego sukcesu pierwszej części serii The Sims, próba przejścia na gatunek massively multiplayer online zakończyła się niepowodzeniem. W 2008 roku gra została na kilka miesięcy reaktywowana jako nieco bardziej rozbudowany bezpłatny tytuł EA Land. Z powodu niewielkiej popularności wśród graczy, ostateczne zamknięcie serwerów gry odbyło się 1 sierpnia 2008 roku.

The Sims Online za darmo - gra symulacja życia - virtual world
Rozgrywka w The Sims Online nie różniła się zbytnio od swojej poprzedniczki. Zadaniem gracza było stworzenie swojego sima, zbudowanie mu domu, zadbanie o jego wszelkie potrzeby, rozwój zawodowy oraz kontakty towarzyskie. Twórcy gry dali też możliwość założenia swojego małego biznesu, dzięki czemu możliwe było powiększenie swojego majątku. Wizualnie simsy online przypominały pierwszą część cyklu. Gra cechowała się między innymi widokiem izometrycznym, a spora część przedmiotów znana była już wcześniejszym fanom gry. Wprowadzone zostały drobne udogodnienia, których wymagało przeniesienie serii do sieci.
The Sims Online - gra symulacja życia - virtual world

Jednym z największych atutów The Sims Online była jej interaktywność i możliwość dzielenia się swoim życiem z innymi graczami. Mogli oni nawiązywać przyjaźnie, tworzyć wspólne projekty, a nawet prowadzić razem biznesy. Wirtualny świat był pełen różnorodnych lokacji, takich jak parki, kluby nocne, sklepy i wiele innych, które pozwalały graczom na rozwijanie swoich zainteresowań i hobby. Nie obyło się jednak bez złych decyzji twórców gry takich jak obowiązek opłacania comiesięcznej subskrypcji, aby mieć dostęp do pełnych funkcji gry. Wiele osób skarżyło się również na brak jasno określonych celów w The Sims Online oraz brak wystarczającego wsparcia ze strony producenta.
The Sims Online - gra symulacja życia - virtual world
Pomimo wad, gra pozostaje jednym z ważniejszych tytułów w historii gier MMORPG, który wniósł wiele nowych i innowacyjnych elementów do tego gatunku gier. Gracze, którzy byli zainteresowani tworzeniem swojego własnego wirtualnego życia, z pewnością będą wspominać tę grę jako jedną z najlepszych w swoim rodzaju. Aktualnie The Sims Online nie jest już dostępny, ale w najnowszej odsłonie The Sims 4, gracze mogą cieszyć się trybem współpracy online z innymi uczestnikami gry. Wszystko to za sprawą moda przygotowanego przez gracza "thepancake1", który umożliwił grę w simsy online - od teraz gracze mogą łączyć siły z przyjaciółmi i bawić się wspólnie w wirtualne życie.
Gra The Sims Online - simsy - symulacja życia - virtual world


 

SPRAWDŹ TOP NAJLEPSZE GRY DLA DZIEWCZYN, TOP GRY ANIME ORAZ TOP GRY PRZYGODOWE

Najlepsze top gry dla dziewczynNajlepsze top gry anime online

Top najlepsze gry przygodowe pc online

 


 

Lineage 2 - gra MMORPG darmowe fantasy


*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

The Sims Online - gameplay
The Sims Online - drugi gameplay
Final Fantasy XIV - Czy to najlepsze MMORPG i czy warto zagrać w FFXIV?
Final Fantasy VIX - Gameplay - Początek [Full HD]
Final Fantasy XIV - Poradnik dla początkujących - Podpowiedzi [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ETERNAL FURY - FANTASY
  • Sonda The Sims Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze