• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Gdzie spotkają się Gandalf, Darth Vader oraz Geralt?

Gdzie spotkają się Gandalf, Darth Vader oraz Geralt?

Marzenie fanów fantastyki spełni się po raz kolejny w Nowym Dworze Mazowieckim. Tam właśnie w jednym miejscu i czasie spotkają się bohaterowie ze świata „Gwiezdnych Wojen”, „Władcy Pierścieni”, „Wiedźmina” i „Gry o Tron”. Od 24 do 26 maja w gościnnych i historycznych progach Garnizonu Modlin odbędzie się Festiwal Fantastyki Cytadela. Wydarzenie wystartuje w piątek, 24 maja o godzinie 14.00.
Festiwal Cytadela

Impreza dla fanów fantastyki i piknik rodzinny

Festiwal Fantastyki będzie jednym z największych w kraju spotkań fanów fantastyki. Jednocześnie impreza została pomyślana jako trzydniowe wydarzenia rodzinne, na które warto przyjść z całą rodziną lub znajomymi. Na gości czeka fantastyczna zabawa i niezapomnianie przeżycia oraz spotkania z innymi fanami i twórcami fantastyki. Tam po prostu trzeba być!

Gwarancja dobrej zabawy i świetnej kuchni

Impreza zostanie podzielona na bloki tematyczne: literacki, popkulturowy, popularno–naukowy, warsztatowy i pokazowy oraz mangi i anime. Każdy, bez względu na wiek i zainteresowania, znajdzie coś dla siebie. Na wielbicieli dobrej i oryginalnej kuchni czeka nie lada gratka! Spróbować będzie można smaków meksykańskich, tatarskich (w prawdziwej jurcie), znakomityw mięsiw, frytek belgijskich, a nawet jadalnych owadów.

Wioska fantasy i postapokaliptyczne obozowisko obok siebie

Wioska fantasy przeniesie uczestników w świat „Władcy Pierścieni”, „Wiedźmina” i „Gry o Tron”. Będzie tu można nauczyć się pisma runicznego, zdobyć wiedzę jak pleść kolczugę, posłuchać pięknej elfiej muzyki na żywo, przeplatanej krasnoludzkim humorem.

Obok powstanie postapokaliptyczne  obozowisko wybudowane w stylu „Mad Maxa”, „Wodnego Świata” i „Fallouta”. W osadzie czekać będzie masa atrakcji: koncerty świetnych muzyków z prawdziwymi ognistymi gitarami i skrzypcami,  pokazy ognia i tańca, strefa craftingowa – oparta o zasadę „zrób to sam”, gdzie podczas warsztatów będzie można stworzyć elementy strojów ze słynnych filmów. Uczestników tegorocznej edycji wydarzenia na pewno zachwyci taniec z wachlarzami, wykonany w niesamowitej scenerii aut, motocykli, katamaranów, a nawet samolotu.

Więcej informacji? Oczywiście!

Aby uzyskać więcej informacji, warto odwiedzić stronę www.festiwalcytadela.pl oraz fanpage festiwalu,  gdzie na bieżąco zamieszczane są najświeższe informacje. Prócz tego organizatorzy zapewniają, że wzorem ubiegłych lat przygotują dogodne rozwiązania transporotowe dla osób przyjeżdżających na imprezę pociągiem.

Ponadto, Portal MMO objął w tym roku patronat nad festiwalem. Już nie możemy się doczekać, aby móc dołączyć do wydarzenia. Kto jeszcze się wybiera? :)

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza z kompanem w podróż po świecie fantastyki.


 • The Sims Online logo gry png

  The Sims Online

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Symulacja życia (Virtual world)
  Grafika: izometryczna
  Producent: Maxis
  Wydawca: Electronic Arts Inc.
  Platformy: Windows

  • 7.2
  • 0.0
  • 6.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

The Sims Online - gameplay
The Sims Online - drugi gameplay
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 - Rekordy Świata [Full HD]
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ3 – Gameplay Japonia [HD]
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 – Gameplay [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda The Sims Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee