• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

The Last of Us: Left Behind

gra The Last of Us: Left Behind

Gatunek: Inne
Tematyka: Survival TPP
Grafika: 3D
Producent: Naughty Dog
Wydawca: Sony Interactive Entertainment
Platformy: PS3, PS4
Premiera: 2014
Polska wersja: TAK
Koszt gry: 79zł
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 244. WG GATUNKU Inne
45.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.0
OCENA REDAKCJI 8.0

The Last of Us: Left Behind to fabularny dodatek do gry The Last of Us od studia Naughty Dog. Historia rozszerzenia ma miejsce przed wydarzeniami z głównego wątku gry. W przeciwieństwie to oryginalnego The Last of Us, towarzyszką Ellie jest jej przyjaciółka Riley. Akcja ma miejsce na terenie szkoły wojskowej znajdującej się w strefie kwarantanny. Po pewnym czasie sytuacja zmienia się dramatycznie, a gracz staje się świadkiem bogatej i głębokiej relacji pomiędzy bohaterkami. To właśnie te powiązania między postaciami stały się niejako znakiem rozpoznawczym gry The Last of Us.

W grze pojawia się także wątek w czasach, gdy Ellie dobrze znała się już z bohaterem właściwej gry. Te etapy są z kolei polem do popisu dla wielu mechanik gry, takich jak skradanie czy właściwa akcja. Stanowi to też przeciwwagę do rozbudowanych dialogów i dogłębnego poznawania bohaterów. Można zatem stwierdzić, że historia jest wielowektorowa, a gracz poznaje wydarzenia nie tylko z przeszłości (choć są one tutaj najbardziej istotne), ale także te pomiędzy wydarzeniami z podstawowej wersji gry. 

Technicznie gra nie odbiega od tego, co zaprezentowali twórcy w The Last of Us. Grafika, o ile bez większych zmian, nadal tworzy klimat i cieszy oko swoim pieczołowitym wykonaniem. Podobnie zresztą jest w przypadku oprawy dźwiękowej. W tym wypadku mamy do czynienia z dziełem na najwyższym poziomie. Sama rozgrywka natomiast jest nieco inna, niż ta znana z podstawki. Tutaj bohaterką jest dziewczynka, która siłą rzeczy nie będzie miała takich możliwości walki, jak jej dorosły przyjaciel. Warto zatem nastawić się bardziej na skradanie i eksplorację, aniżeli otwarte starcia na pięści i brutalne narzędzia anihilacji przeciwników. 


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

The Last of Us: Left Behind - Gameplay [FullHD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer
Zobacz 15 najlepszych gier survivalowych z ciekawym elementem budowania

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
  • Sonda The Last of Us: Left Behi...
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee