Soulcalibur VI • Najlepsze Gry Inne • Encyklopedia Gier Online
  • ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Soulcalibur VI

gra Soulcalibur VI

Gatunek: Inne
Tematyka: Bijatyka
Grafika: 3D
Producent: Bandai Namco Entertainment
Wydawca: Bandai Namco Entertainment
Platformy: PC, Playstation 4, Xbox One
Premiera: 2018
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Buy to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 520. WG GATUNKU Inne
119.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.7

Seria bijatyk Soulcalibur zadebiutowała na rynku gier blisko dwadzieścia lat temu. Od tego czasu sumarycznie pojawiło się pięć pełnoprawnych tytułów, a teraz oczekujemy na kolejny oznaczony numerem 6. Wśród bijatyk to istny klasyk obok Street Fightera czy serii Teken to właśnie Soulcalibur cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony graczy. Od ostatniej odsłony minęły pięć lat, więc to najlepszy czas by nadrobić wszelkie zaległości. Gra zadebiutuje już w bieżącym roku na komputerach osobistych oraz najważniejszych konsolach obecnej generacji czyli Playstation 4 oraz Xbox One. Warto wspomnieć, że gra tworzona jest przez Namco Bandai.

Podobnie jak to ma miejsce w innych bijatykach na początku wybieramy naszego bohatera. Każdy z nich ma swoją własną paletę umiejętności i specjalnych ruchów, dzięki czemu by poznać wszelkie możliwości trzeba spędzić w produkcji naprawdę sporo czasu. Dla fanów gry Wiedźmin twórcy Namco Bandai przygotowało nie lada gratkę. W grze Soulcalibur VI jedną z grywalnych postaci będzie Geralt z Rivii - Biały Wilk. Otrzymamy bohatera prozy Sapkowskiego ze wszystkimi charakterystycznymi ruchami, znakami i tekstami. W grze oczywiście prócz pojedynków na jednej konsoli znajdować się będzie tryb sieciowy. Warstwa fabularna nie jest bardzo rozbudowana. Całość kręci się wokół dwóch specjalnych ostrzy – Soul Edge oraz Soulcalibura. Pierwsze z ostrze jest przeklęte – demoniczne, natomiast drugie ma równoważyć złe moce Soul Edge'a. Akcja produkcji osadzona jest w świecie fantasy z elementami XVI wiecznymi, a sami bohaterowie pochodzą tak na dobrą sprawę z całego świata od Europy, przez Chiny i Japonię.

Pod względem technicznym gra działać będzie pod kontrolą najnowszej odsłony silnika od Epic, czyli Unreal Engine czwartej generacji. O część techniczną możemy być jak najbardziej spokojni, a pierwsze zwiastuny dodatkowo to potwierdzają. Gra zadebiutuje jeszcze w 2018 roku na wszystkich najważniejszych platformach czyli komputerach osobistych, Playstation 4 oraz Xbox One.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Soulcalibur VI gameplay [Full HD]
Lineage 2 PL 2023 - Legendarna gra 19 Lat Później!
Ragnarok Online 2: Legend of the Second - Anime Intro [Full HD]
Ragnarok Online 2: Legend of The Second - Pierwsze wrażenia [Full HD]
Ragnarok Online - Czy warto zagrać? - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
  • Sonda Soulcalibur VI
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze