• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Sea of Thieves

gra Sea of Thieves

Gatunek: MMORPG
Tematyka: piracka
Grafika: 3D
Producent: Rare
Wydawca: Microsoft Studios
Platformy: PC, Xbox One
Premiera: 2018
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Buy-to-play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 518. WG GATUNKU MMORPG
64.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 8.0

Sea of Thieves to produkcja osadzona w klimatach pirackich. Gra została stworzona przez studio Rare, które do tej pory tworzyło dla Microsoftu produkcje przede wszystkim oparte o mechanikę Kinecta. Sea of Thieves to gra, która zadebiutowała oficjalnie 20 marca 2018 na dwóch platformach komputerach osobistych oraz konsoli Microsoftu – Xbox One. Gra jest aktualnie dostępna w dwóch formach dystrybucji możemy zakupić w  wersji cyfrowej za pełną kwotę lub też skorzystać z abonamentu Xbox Game Pass. Dodatkowo produkcja jest dostępna w programie Xbox Play Anywhere dzięki czemu kupując Sea of Thieves na jednej platformie dostajemy bezpłatną wersję na drugą.

Akcja Sea of Thieves została osadzona w dużym otwartym świecie, my gracze wcielamy się w rolę korsarzy, którzy oddają się typowym dla piratów aktywnościom. Razem z innymi graczami odkrywamy nowe zakamarki świata, który oddali do naszej dyspozycji twórcy, mamy możliwość poszukiwania nowych skarbów, walczyć z potworami, a także innymi korsarzami. Jednak najwięcej frajdy stanowią wyprawy morskie, gdzie każdy z graczy, który znajduje się na pokładzie pirackiej łajby ma inne zadanie. Możemy wówczas sterować całym statkiem, odpowiadać za żagle czy podnosić lub opuszczać kotwicę. Jednak podczas takich wypraw może dojść do starcia i wtedy wachlarz naszych możliwości zdecydowanie się rozwija – mamy wówczas dostęp do dział okrętowych, musimy również na bieżąco naprawiać uszkodzenia statku. Prócz aktywności związanych z podróżami morskimi i bitwami prawdziwy pirat musi mieć również czas na odpoczynek. Tutaj pojawiają się kolejne możliwości w postaci karczemnych zabaw – picie grogu czy granie na instrumentach w rytmie pirackich przyśpiewek.

Od strony technicznej twórcy ze studia Rare postawili na dosyć prosty, kreskówkowy klimat. Pod względem graficznym całość zachowano w jasnych stonowanych kolorach, a przy tym okraszono produkcję charakterystycznym pirackim humorem. Pod względem technicznym Sea of Thieves działa pod kontrolą silnika Unreal Engine. Gra jest dostępna w angielskiej wersji językowej.


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Sea of Thieves - gameplay [Ultra HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer
Zobacz 15 najlepszych gier survivalowych z ciekawym elementem budowania

Najchętniej grane

BEST GAME - CALIBER - SHOOTER
  • Sonda Sea of Thieves
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee