• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Sea of Thieves zbiera przeciętne recenzje

Sea of Thieves zbiera przeciętne recenzje

O nowej produkcji studia Rare pisałem kilka dni temu, kiedy to tytuł oficjalnie wystartował na dwóch platformach – komputerach osobistych oraz konsoli Xbox One. Początki nie były łatwe, ze względu na ogromną wręcz ilość chętnych, przez co twórcy mieli spore problemy techniczne z serwerami. Teraz sytuacja uległa nieco poprawie i najpoważniejsze problemy zostały już zażegnane. Sama produkcja ze strony graczy cieszy się dużym powodzeniem. Twórcy chwalą się milionem aktywnych graczy dziennie, ponad 5000 logowań na minutę, jednak wbrew entuzjastycznemu przyjęciu fanów piratów recenzenci nie są już tak chętni dawać najwyższe noty.
Sea of Thieves przeciętne recenzje

Według serwisu Metacritic, który zbiera recenzje ze wszystkich najważniejszych portali branżowych średnia ocen dla Sea of Thieves to 70 (w skali do 100). Wynik ten to średnia z 29 recenzji, więc wynik jest już miarodajny. Game Informer ocenił produkcję studia Rare 70/100, z kolei PCGamer 72/100, Polygon 6.5/100, a nasze rodzime Gram.pl 5/10. Recenzenci chwalą przede wszystkim duży otwarty świat. Oprawa graficzna i klimat również znalazły swoich zwolenników. Jednak największym problemem są bugi, które mimo wielu testów nie zostały wyeliminowane, również minusem jest cena, która jest blisko dwukrotnie większa niż standardowe gry w tej półce. Można ostatni element nieco obejść i przetestować przez dwa tygodnie grę zupełnie za darmo, ale mimo wszystko by zagrać dłużej trzeba znacznie więcej pieniędzy wygrać.

Zobaczymy czy twórcy staną na wysokości zadania i będą starali załatać największe problemy, a przy tym rozwijać produkcję o kolejne nowości, które będą utrzymywać starych graczy, a nowych przyciągać. Zapewne na sprzedaż Sea of Thieves będą miały również wpływ recenzje, które jak sami widzicie nie należą do najbardziej przychylnych, a teraz produkcji MMO powstaje naprawdę bardzo dużo i coraz ciężej znaleźć wśród nich najciekawsze tytuły.

Wojciech Łęczycki

Wojciech Łęczycki

Fan wszelkiej maści technologii, a w szczególności nowinek mobilnych. Właściciel, a zarazem redaktor naczelny bloga MobileWorld24.pl Gracz z długoletnim stażem, który lubuje się przede wszystkim w tytułach RPG i produkcjach akcji. Przygodę z grami wieloosobowymi rozpoczynał od serii Call of Duty oraz prostych gier przeglądarkowych. W wolnej chwili uwielbia zanurzać się światy fantasy zarówno książkowe jak i filmowe. Z wykształcenia farmaceuta.


 • Sea of Thieves logo gry png

  Sea of Thieves

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: piracka
  Grafika: 3D
  Producent: Rare
  Wydawca: Microsoft Studios
  Platformy: PC, Xbox One

  • 0.0
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Sea of Thieves - gameplay [Ultra HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Sea of Thieves
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee