• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Sea of Thieves debiutuje wraz z ciekawym day one patchem

Sea of Thieves debiutuje wraz z ciekawym day one patchem

Pierwotnie najnowsza produkcja studia Rare została zaprezentowana blisko dwa lata temu, po wielu testach zarówno zamkniętych jak i bardziej otwartych produkcja właśnie zadebiutowała na dwóch platformach – komputerach osobistych oraz na konsoli Xbox One. Sea of Thieves to pełnokrwista produkcja MMO, która oferuje nam duży otwarty świat w którym to możemy wieść życie pirata.

Jak przystało na prawdziwego korsarza do naszej dyspozycji oddano całą masę aktywności począwszy od możliwości sterowania statkiem i podróżowania po morzu. Wówczas z naszymi pobratymcami dzielimy się zadaniami – jeden odpowiada za stery, drugi za żagle, a kolejni np. za kotwicę. Gdy napotkamy na inną ekipę dochodzi do bitew morskich, tutaj wachlarz naszych możliwości jeszcze bardziej się rozwija. W wolnej chwili możemy zacumować do portu i w karczmie oddać się piciu grogu czy graniu na instrumentach różnych pirackich przyśpiewek.
Sea of thieves dodatek
Jak sami widzicie twórcy oddali do naszej dyspozycji całkiem pokaźną liczbę aktywności i myślę, że nikt nie będzie się w tej produkcji przesadnie nudził. Twórcy również podobnie jak pozostali producenci gier wydali tzw. one day patch jednak jest to raczej żart i pstryczek w nos dla tych wydawców, którzy w dzień debiutu udostępniali patch często o wadze przekraczającej podstawową wersję gry. Rare wydało patch, który dodaje w sklepie produkcji eye patch, czyli opaskę na oko. Można ją zakupić u każdego handlarza za jedną sztukę złota. Warto nadmienić, że ta oferta promocyjna kończy się już w najbliższą sobotę.

Dodatkowo jak to bywa w przypadku debiutu tak dużych produkcji, które cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony społeczności graczy twórcy mają spore problemy techniczne z serwerami i zapewne jeszcze minie trochę czasu zanim finalnie wszystkie zostaną rozwiązane. Sea of Thieves jest dostępna w dwóch formach dystrybucji. Możemy zakupić w  wersji cyfrowej za pełną kwotę (około 250 zł) lub też skorzystać z abonamentu Xbox Game Pass (niespełna 30 zł miesięcznie). Dodatkowo produkcja jest dostępna w programie Xbox Play Anywhere dzięki czemu kupując Sea of Thieves na jednej platformie dostajemy bezpłatną wersję na drugą. Wy już mieliście okazję stoczyć bitwy morskie i oddać się życiu pirata?

Wojciech Łęczycki

Wojciech Łęczycki

Fan wszelkiej maści technologii, a w szczególności nowinek mobilnych. Właściciel, a zarazem redaktor naczelny bloga MobileWorld24.pl Gracz z długoletnim stażem, który lubuje się przede wszystkim w tytułach RPG i produkcjach akcji. Przygodę z grami wieloosobowymi rozpoczynał od serii Call of Duty oraz prostych gier przeglądarkowych. W wolnej chwili uwielbia zanurzać się światy fantasy zarówno książkowe jak i filmowe. Z wykształcenia farmaceuta.


 • Sea of Thieves logo gry png

  Sea of Thieves

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: piracka
  Grafika: 3D
  Producent: Rare
  Wydawca: Microsoft Studios
  Platformy: PC, Xbox One

  • 0.0
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Sea of Thieves - gameplay [Ultra HD]
Happy Tower – Gameplay [Full HD]
League of Angels: Legacy – Gameplay [Full HD]
League of Angels: Legacy – Trailer [Full HD]
World of Warships Legends – Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Sea of Thieves
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee