MystiCat • Najlepsze Gry Inne • Encyklopedia Gier Online
  • ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

MystiCat

gra MystiCat

Gatunek: Inne
Tematyka: Opieka nad kotami
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: Oblivion Realms
Wydawca: Oblivion Realms
Platformy: Przeglądarka
Premiera: TBA
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to Play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 370. WG GATUNKU Inne
70.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 6.0
OCENA REDAKCJI 6.3

MystiCat to przeglądarkowa gra, której akcja rozgrywa się w magicznym świecie zamieszkiwanym przez mistyczne koty na pierwszy rzut oka przypominające nasze rodzime dachowce. Jednak pod swoją pospolitą aparycją skrywają magiczne zdolności, zdolności manualne, które umożliwiają im wytwarzanie prostych przedmiotów, czy nawet rozbudowany język oparty na róże tony miauknięć i mruknięć. Gracze wcielają się w Ducha Drzewa i przejmują opiekę nad jednym z wielu sanktuariów, w których koty mogą odnaleźć schronienie przed chaotycznym światem poza jego granicami.

Naszym głównym zadaniem jest dbanie o to by futrzanym podopiecznym niczego nie brakowało. W grze będzie znajdował się bardzo rozbudowany system kocich potrzeb, które to my musimy uzupełniać. Będziemy mogli również wysyłać nasze koty na wyprawy w tym niebezpiecznym, ale i mistycznym świecie, a na tych wyprawach nasze czworonogi będą mogły odnaleźć niezbędną do przeżycia żywność, materiały do wytwarzania przedmiotów i alchemii jak również rozwijać swoje umiejętności. Nasze koty będą rozwijały się poprzez wykonywanie konkretnych czynności np. jeśli chcemy by jeden z naszych podopiecznych został mistrzem alchemicznym to musimy skupić się na tym by to właśnie on wykonywał nasze mikstury.

Nie jesteśmy jednak pozostawieni sami sobie w tym świecie, gdyż nad naszymi poczynaniami będą czuwały wróżki, które będą uczyły nas o świecie, o kotach (tych wirtualnych jak i tych prawdziwych) oraz wręczały nam zadania.Gra będzie bardziej nastawiona na kooperację i tworzenie miłej atmosfery między graczami, jednak dla chętnych rywalizacji też nie zabraknie okazji do wykazania się i porównania swoich umiejętności z inymi graczami w przyjacielskich sparingach między kotami, czy konkursami różnych umiejętności. Gra jest tworzona głównie z myślą o casualowych graczach, jednak twórcy pamiętają również o tych graczach, którzy lubią być nazywani bardziej hardcorowymi.

MystiCat będzie dostępne za darmo w przeglądarce internetowej, jednak w przyszłości planowane jest również pojawienie się aplikacji na smartfony oraz wypuszczeni gry na platformie Steam.Gra ta ma nie tylko bawić, ale również edukować graczy o tematyce prawdziwych kotów i opiece nad nimi, dlatego na blogu gry regularnie umieszczane są artykuły, w których znajdują się tylko sprawdzone informacje na ten temat. Twórcy chcą, aby gra niosła realną pomoc, dlatego część z dochodów gry będzie przekazywana organizacjom pomagającym kotom oraz innym zwierzakom.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Lineage 2 PL 2023 - Legendarna gra 19 Lat Później!
Ragnarok Online 2: Legend of the Second - Anime Intro [Full HD]
Ragnarok Online 2: Legend of The Second - Pierwsze wrażenia [Full HD]
Ragnarok Online - Czy warto zagrać? - Gameplay [Full HD]
Call of Dragons - Gameplay - Wybór Frakcji i levelowanie bohaterów [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
  • Sonda MystiCat
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze