• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Matrix Online

gra Matrix Online

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Science fiction
Grafika: 3D
Producent: Monolith Productions
Wydawca: SEGA
Platformy: Windows
Premiera: 2005
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: NIE

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 520. WG GATUNKU MMORPG
59.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.3

„The Matrix Online” była grą MMORPG stworzoną przez Monolith Productions wydaną w Stanach Zjednoczonych 22 marca 2005 roku przez Warner Bros. oraz Sega. Europejska premiera miała miejsce 15 kwietnia 2005 roku. Niestety, dnia 31 lipca 2009 roku, serwery gry zostały zamknięte przez Sony Online Entertainment.

Fabuła gry była oficjalną kontynuacją filmowej trylogii „Matrix” Braci Wachowskich. Gracze wcielają się w tzw. „redpill”, czyli osobę, której zaoferowane zostaje uwolnienie z szydeł Matrixa poprzez przyjęcie znanej z pierwszej części trylogii czerwonej pigułki i poznanie prawdy o otaczającym ją świecie. Co ciekawe, możliwy był również wybór niebieskiej pigułki, który wiązał się z automatycznym zakończeniem gry.

Walka w „The Matrix Online” podzielona była na dwa rodzaje, tak zwane „Free-fire” oraz Interlock. Pierwszy polegał na strzelaninach, a drugi pozwalał na bijatyki w spowolnieniu, będące cechą charakterystyczną serii „Matrix”. Twórcy gry przygotowali trzy unikalne klasy postaci: Coder, Hacker oraz Operative, które różniły się między sobą stylem walki. Coder przywoływał symulacje, Hacker ingerował w kod Matrixa, a Operative przypominał postacie znane z filmów.

Serwery „The Matrix Online” zostały zamknięte z powodu zbyt małej liczby subskrybujących graczy. Miało to się odbyć wydarzeniem, podczas którego wszyscy gracze zostaliby zabici, jednak z powodu błędu serwera, większość z nich została wylogowana i nie brała udziału w wielkim finale.


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Matrix Online - gameplay
Matrix Online - drugi gameplay
Farmersi – Poradnik dla początkujących
Farmersi – Gameplay
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 - Rekordy Świata [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
  • Sonda Matrix Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee