Ironsight • Najlepsze Gry Shootery • Encyklopedia Gier Online
  • ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Ironsight

gra Ironsight

Gatunek: Shootery
Tematyka: Strzelanki
Grafika: 3D
Producent: Wiple Games
Wydawca:
Platformy: PC
Premiera: 2018
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 532. WG GATUNKU Shootery
55.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 8.0

Ironsight to tytuł darmowy stworzony przez studio Wiple Games. Gra ujrzała światło dzienne w dniu 1 lutego 2018. Jest to gra nastawiona na rywalizację sieciową. W zmaganiach przeciwko sobie biorą udział dwie frakcje, które nieustannie walczą o resztki zasobów na Ziemi - NAF (North Atlantic Forces) oraz EDEN (Energy Development Enterprise Network.

Ironsight to dynamiczny FPS. Nie sposób nie zauważyć tutaj ogromnych podobieństw względem nowszych części Call of Duty - sposób poruszania się i animacje są jawnie inspirowane serią wysokobudżetowych shooterów Activision.

Gra pochwalić może pochwalić się ogromnym arsenałem broni - jest ich kilkadziesiąt. Przy wyborze broni jesteśmy informowani o ich podstawowych statystykach (pojemność magazynka, obrażenia, celność, zasięg, szybkostrzelność, mobilność oraz kontrola odrzutu). Bronie odblokowujemy po prostu grając i zdobywając walutę za rozgrywanie kolejnych meczy. Oczywiście, możemy zapłacić i przyspieszyć proces, ale spokojnie - gra nie jest w żadnym wypadku “pay to win”.

W grze do dyspozycji mamy pięć trybów rozgrywki. Jednym z nich jest oczywiście Team Deathmatch, którego zasad nie trzeba nikomu tłumaczyć. Drugim trybem jest Secure Point, w którym należy przejąć określony punkt i utrzymać go jak najdłużej. Trzeci tryb to Search & Destroy podobny do tych znanych z, chociażby CS’a, lub Rainbow Six Siege - podkładanie lub rozbrajanie bomby przy określonym punkcie. Czwartym trybem jest Resource Takeover - obie strony walczą o punkty i zasoby znajdujące się w określonych miejscach. Zasoby otrzymujemy za eliminację strażników i Metal Reapera. Ostatni tryb, Frontline opiera się na zajęciu i obronie dwóch punktów. Nie mogło zabraknąć również trybu rankingowego w którym zmierzymy się z graczami o podobnych umiejętnościach. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ironsight - Gameplay [HD]
Lineage 2 PL 2023 - Legendarna gra 19 Lat Później!
Ragnarok Online 2: Legend of the Second - Anime Intro [Full HD]
Ragnarok Online 2: Legend of The Second - Pierwsze wrażenia [Full HD]
Ragnarok Online - Czy warto zagrać? - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - CALIBER - SHOOTER
  • Sonda Ironsight
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze