• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Among Us

gra Among Us

Gatunek: Inne
Tematyka: Niezależna gra kooperacyjna
Grafika: 2D
Producent: InnerSloth
Wydawca: InnerSloth
Platformy: PC, Android, iOS
Premiera: 2018
Polska wersja: NIE
Koszt gry: 17.99zł
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 100. WG GATUNKU Inne
12.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.3
OCENA REDAKCJI 7.7

W dużym skrócie, Among Us to elektroniczna interpretacja gry Mafia, znanej z imprez i obozów. Gra opiera się na drużyne, posród której znajduje się przynajmniej jeden impostor, czyli przebieraniec lub też zdrajca. Podczas gdy cała załoga wykonuje losowo generowane zadania na całej mapie statku kosmicznego lub bazy, zdrajca stara się uniemożliwiść im odniesienie sukcesu, przy okazji mordując w ukryciu kolejnych członków załogi. Całość opiera się na zaufaniu bądź też kłamstwie, gdyż to od wspólnych decyzji i wyników głosowań zależy, który z graczy zostanie uznany za wroga i wyrzucony z gry. 

Sama gra jest z jednej strony banalna technicznie, bowiem sterujemy w niej małymi ludzikami w różnokolorowych uniformach i wykonujemy proste zadania. Te nie wymagają większej zręczności czy umiejętności, choć są bardzo satysfakcjonujące. Podobnie zresztą w przypadku gry Impostorem, gdzie w naszym wachlarzu czynności znajduje się mordowanie i chowanie w szybach wentylacyjnych. Prawdziwy gameplay rozpoczyna się w momencie, gdy dochodzi do spotkania załogi. Wtedy gra nabiera rumieńców, bowiem to właśnie te dyskusje i wzajemne oskarżenia budzą najwięcej emocji i zabawy, bowiem nie ma nic bardziej satysfakcjonującego, niż wskazanie właściwego zdrajcy. Pudło również może sprawić dużo zabawy. 

Gra jest dostępna za darmo na urządzenia mobilne, a także na PC za niewielką opłatą poprzez serwis Steam. Jest niesamowicie oblegana przez graczy na całym świecie, więc znalezienie kompanów do rozgrywki nie będzie stanowić większego problemu. Among Us jest jednak najlepsze wtedy, gdy gramy razem z grupą dobrych znajomych. To właśnie wtedy pojawia się możliwość rozgrywania swoich celów szczególnie, gdy jest się Impostorem. 


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Among Us - Gameplay [FullHD]
Among Us - Airship Map Reveal Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
  • Sonda Among Us
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee