• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Zarabiaj grając! - Money Racing

Zarabiaj grając! - Money Racing

Money Racing przyciąga do siebie nowych graczy przede wszystkim hasłem “graj i zarabiaj”. Oczywiście chwytliwe hasło nie wystarczy do stworzenia większej społeczności graczy. Jak jest naprawdę? Czy faktycznie zarobimy pieniądze grając i czy warto tej grze poświęcić jakikolwiek czas? Ten tekst nie będzie recenzją, raczej luźnym przedstawieniem gry. Wskażę zarówno elementy, które mi się podobają, ale również te, które wymagają zmiany.
Money Racing zarabiaj grając
MR to gra 3D działająca za pośrednictwem wtyczki flash. Nie powinniśmy oczekiwać fajerwerków. Mogę stwierdzić, że gra, jak na swoje możliwości technologiczne, wygląda całkiem dobrze. Nie zaznałem problemów z płynnością. Skoro już przy oprawie jesteśmy: audio stoi na bardzo niskim poziomie i widać, że twórcy nie przywiązywali do tego specjalnej uwagi. Nic dziwnego - i tak większość z nas odruchowo wycisza dźwięki z gier przeglądarkowych, ale zasmuci to osoby które jednak oczekują nieco immersji. Pomijam tutaj ścieżkę dźwiękową, moje narzekanie kieruję głównie w stronę efektów dźwiękowych, bowiem dźwięki silników nijak pasują do bolidów, którymi przyjdzie nam się ścigać.

Model jazdy jest iście arcade’owy - pojazdy trzymają się powierzchni sztywno, jakby były zbudowane z kartonu. Oczywiście model jazdy jest sprawą indywidualna - jedni wolą pokonywać granice prędkości nie martwiąc się tym, czy opanują pojazd - drudzy natomiast, stawiają na realizm. Mi osobiście model jazdy odpowiadał.

Money Racing zarabiaj grając
W grze możemy ścigać się zarówno z SI, jak i prawdziwymi graczami. Niestety podczas moich sesji z tą grą, ciężko było znaleźć drugiego gracza. Podczas logowania otrzymujemy nawet powiadomienie, w jakich godzinach najłatwiej będzie znaleźć przeciwnika. Na szczęście, gdy już na kogoś trafimy, możemy nieprzerwanie powtarzać wyścig i wspólnie rywalizować ze sobą.

W tym momencie należy pochylić się nad owym zarabianiem. Chcąc wyszukać drugiego gracza do wspólnego wyścigu, musimy zaznaczyć, o jaką stawkę chcemy się ścigać. Oczywiście, możemy ścigać się bez zakładu i nikt nie zmusza nas do uzupełniania naszego wirtualnego portfela - to na plus.
Money Racing zarabiaj grając
Wygrywając wyścig, zgarniamy daną sumę pieniędzy. Wygrane zakłady kumulujemy w naszym portfelu. Balans naszego portfela składa się na balans główny, balans bonusowy i balans pieniężny. Gdy uzbieramy więcej niż 5$ z wygranych wyścigów - możemy wypełnić wniosek o wypłatę naszej wygranej na konto paypal. Waluta wirtualna konwertowana jest na tę prawdziwą i wypłacana na podane konto. Sam nie miałem okazji tego przetestować i raczej bym sie ku temu nie przymierzał, ale wielce prawdopodobne jest, że system działa poprawnie i można zarobić na grze parę groszy (o ile wygrywamy).

Podsumowując - Money Racing to gra o silnym potencjale, niestety twórcy za bardzo skupili się na aspekcie zarobiania, który powinien być drugoplanowy. Efektem tego jest mała ilość graczy. Gra sama w sobie jest przeciętna i przyciąga nowych graczy, lecz nie jest w stanie ich zatrzymać na dłużej. 
 

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę elektroniczną w ogóle. Zafascynowany tym, co przyszłe technologie mogą zaoferować przeciętnemu "Kowalskiemu".
 


 • Money Racing logo gry png

  Money Racing

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Wyścigi online
  Grafika: 3D
  Producent: Leader Takes All
  Wydawca: Leader Takes All
  Platformy: WWW

  • 6.7
  • 0.0
  • 6.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Money Racing
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee