• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

WoW Classic - nostalgiczna podróż do przeszłości

WoW Classic - nostalgiczna podróż do przeszłości

World of Warcraft to już nazwa owiana kultem. Po prostu nie da się nie wiedzieć o niej chociaż podstawowych rzeczy. Wspierana jest już około piętnastu lat - swą premierę miała w 2004 roku. Od tego czasu gra zmieniła się diametralnie. Jeśli dziś chcielibyście zagrać w pierwszą wersję WoW’a, to dobrze się składa.

Z okazji piętnastej rocznicy premiery WoW’a, blizzard przygotował dla nas World of Warcraft: Classic, który ukaże się 27 sierpnia, ale już dziś możecie wziąć udział w beta testach. Ponadto, 15 rocznica otwiera nam możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym 25-osobowym rajdzie w  World of Warcraft: Battle for Azeroth. Oczywiście na graczy czeka wiele cennych nagród. Czym dokładnie jest Wow Classic? “World of Warcraft Classic wiernie oddaje ducha podstawowej wersji WoW i przenosi gracza w czasie do roku 2006. Wszystkie elementy gry – od mechaniki walki poprzez drzewka talentów, aż po modele postaci i rozplanowanie stref – zostały przywrócone do stanu pierwotnego, aby zapewnić fanom wrażenia z rozgrywki jak najbardziej zbliżone do pierwowzoru.”
World of Warcraft classic nowości
Oczywiście nie oznacza to, że Classic jest 1:1 tą samą wersją gry z 2006 roku. Musiała ona zostać lekko zmodyfikowana od kuchni, aby była zgodna m.in. z dzisiejszymi rozdzielczościami monitorów. Nie zmienia to faktu, że gameplayowo jest to ten sam WoW sprzed kilkunastu lat. Dla kogo jest WoW Classic i w kogo celuje blizzard? Zarówno w tych, którzy chcą ulec nostalgii i zanurzyć się we wspomnieniach, jak i tych których po prostu ciekawi ówczesny stan gry i chcieliby nabrać szerszego kontekstu grając w dzisiejszą wersję gry. Swoją drogą, ciekaw jestem czy Classic jest chwilowym rarytasem, czy będzie utrzymywany w jakiś sposób dłużej. Warto podkreślić, że wszyscy gracze posiadający aktywny abonament World of Warcraft lub czas gry na koncie otrzymają dostęp do World of Warcraft Classic bez dodatkowych opłat.

Podczas tworzenia postaci będziemy mogli wybrać spośród czterach ras Przymierza oraz czterech ras Hordy. Na danym serwerze będziemy mogli stworzyć maksymalnie 10 postaci, a na serwerach PvP możliwy będzie wybór tylko jednej z frakcji: Hordy lub Przymierza. 

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę technologiczną w ogóle. 
 


 • World of Warcraft Classic logo gry png

  World of Warcraft Classic

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: MMO w świecie fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Blizzard Entertainment
  Wydawca: Blizzard Entertainment
  Platformy: PC

  • 7.3
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

World of Warcraft Classic - Gameplay [FullHD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda World of Warcraft Classic
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee