• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Włoskie czołgi wkrótce zadebiutują w World of Tanks

Włoskie czołgi wkrótce zadebiutują w World of Tanks

Wargaming nie zasypuje gruszek w popiele cały czas aktualizuje swoje największe produkcje. Zarówno te przeznaczone na komputery i duże konsole jak i te stworzone z myślą o mobilnych technologiach. W bieżącym roku twórcy zapowiedzieli dwie duże aktualizacje jeśli chodzi o nacje w World of Tanks. Pierwszą z nich będzie Polska, a kolejną właśnie Włosi.

World of Tanks - gra o czołgach action MMO

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

Kiedy aktualizacje ujrzą światło nie wiemy. Jednak najpewniej nie będą to najbliższe dni czy tygodnie. Włoska nacja pojawi się jako pierwsza z dwóch wcześniej wspomnianych przeze mnie. Jak na razie wszystko jest na wczesnym etapie prac. W tym momencie czołgi dopieszczane są pod względem graficznym, więc zanim trafią zbalansowane do finalnej wersji gry sporo czasu minie.
world of tanks screen
Jakie niespodzianki czekają nas w przypadku nowych czołgów? Przede wszystkim nowe średnie czołgi od pierwszego do dziewiątego Tieru, Na pierwszy ogień pójdzie czołg Progetto 35 Mod 46 będzie charakteryzowała duża mobilność, jednak pancerz nie będzie należał do grubych. Drugą z nowości będzie mechanika. Ta pozwoli na strzelanie salwami pociskami znajdującymi się w magazynie, całość ma trwać około 10 sekund. Mechanika ta zostanie zmodyfikowana w przypadku wcześniej przeze mnie wspomnianego czołgu. Jak całość się będzie sprawować w praktyce przekonamy się na własnej skórze kiedy to aktualizacja trafi do finalnej wersji gry.
World of Tanks - gra czołgi najlepsza symulator action MMO
Co do reszty czołgów Wargaming jak na razie jest bardzo mocno enigmatyczny, poniżej znajdziecie listę urządzeń, które prawdopodobnie trafią do World of Tanks.
Fiat 3000,
Carro Armato L6/40,
Carro Armato M13/40,
Carro Armato M14/41,
Carro Armato P26/40,
Ansaldo-Fiat P43 bis.

World of Tanks gra - WOT wymagania sprzętowe

World of Tanks to ikona gier bitewnych, która zaprasza graczy do niezwykłego świata pancernych starć, gdzie twarda stal i strategiczne zmysły decydują o zwycięstwie. Wcielając się w role dowódców potężnych czołgów, gracze przemierzają przestrzeń bitewną, stawiając czoła wyzwaniom taktycznym i przeciwnikom z całego świata. Dynamiczna rozgrywka, różnorodność pojazdów oraz nieustannie rozwijający się świat gry sprawiają, że World of Tanks pozostaje niekwestionowanym liderem wśród gier symulujących współczesne pola bitewne.

World of Tanks - gra czołgi najlepsza symulator action MMO

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

Studio Wargaming znane z fenomenalnego sukcesu World of Tanks rozszerzyło swoje portfolio o szereg innych tytułów, które zdobyły uznanie wśród graczy na całym świecie. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych jest World of Warships oraz mobilne World of Warships Blitz, czyli kolejna odsłona popularnej serii "World of...", która przenosi graczy w odmienne rejony bitew morskich. W tej grze, gracze mają możliwość wcielenia się w dowódców potężnych okrętów wojennych z różnych epok i narodów, prowadząc ekscytujące starcia na falach oceanów. Zróżnicowana rozgrywka, szeroki wybór jednostek oraz opcje personalizacji okrętów przyciągają fanów militariów i pasjonatów bitew morskich, tworząc bogate i pasjonujące doświadczenie dla każdego gracza.

World of Warships - gra bitwy morskie - gra symulator okrętu

Wojciech Łęczycki

Wojciech Łęczycki

Fan wszelkiej maści technologii, a w szczególności nowinek mobilnych. Właściciel, a zarazem redaktor naczelny bloga MobileWorld24.pl Gracz z długoletnim stażem, który lubuje się przede wszystkim w tytułach RPG i produkcjach akcji. Przygodę z grami wieloosobowymi rozpoczynał od serii Call of Duty oraz prostych gier przeglądarkowych. W wolnej chwili uwielbia zanurzać się światy fantasy zarówno książkowe jak i filmowe. Z wykształcenia farmaceuta.

 

 • World of Tanks logo gry png

  World of Tanks

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Bitwy pancerne (Action MMO)
  Grafika: 3D
  Producent: Wargaming.net
  Wydawca: Wargaming.net
  Platformy: Windows, Xbox 360

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

World of Tanks - GamePlay
World of Tanks - drugi GamePlay
World of Tanks Generals - Launch Trailer [Full HD]
Dziennik twórców World of Tanks (polskie drzewko) [Full HD]
World of Tanks - 1941 Battle: 360° [4K]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda World of Tanks
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee