• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Wartank - przeglądarkowe MMO dla entuzjastów machin wojennych

Wartank - przeglądarkowe MMO dla entuzjastów machin wojennych

Wartank to przeglądarkowa gra tekstowo-graficzna, w której możemy zarządzać własnym czołgiem. Jest to gra strategiczna na przeglądarkę stworzona przez studio Overmobile w 2015 roku. Mimo spartańskiej oprawy, produkcja nadrabia samą rozgrywką. Rejestracja do gry jest niesamowicie płynna i nie wytrąca nas z rozgrywki. Zaczynamy bez utworzonego konta - wszelki postęp zachowywany jest w plikach cookie. Po kilku bitwach informowani jesteśmy o możliwości rejestracji nawet bez podawania adresu e-mail.

Wraz z postępem rozgrywki ulepszamy naszą machinę za zdobyte w zwycięskich walkach srebro. Z pomocą wirtualnej waluty pomocą uzupełnimy również zapasy amunicji i paliwa. Urozmaiceniem rozgrywki są misje, w których zmierzymy się z różnymi typami jednostek. Głównymi walutami w grze są srebro, które pomnażamy biorąc udział w walkach, oraz złoto, które (tak, zgadliście) jest walutą premium i uratuje nas w razie niepowodzenia.
Najlepsze gry strategiczne przeglądarkowe online - Wartank
Początkowo uczymy się podstaw w pojedynkach PvE, ale to na pojedynkach z innymi graczami polega cała zabawa. W WarTank do dyspozycji otrzymujemy czołgi produkowane przez USA, ZSRR oraz Niemcy. Surowcem niezbędnym do podejmowania jakichkolwiek działań jest paliwo, którego mamy mało w początkowych fazach gry. Bez obaw - odradza się ono co parę minut aby zachować względną dynamikę. Losy każdego pojedynku zależą w głównej mierze od ilości punktów mocy czołgu, które są sumą wszystkich jego parametrów. Same bitwy nie wymagają od nas strategii lub skomplikowanych interakcji - po prostu się przez nie “przeklikujemy” ledwo odczytując komendy ataku lub odwetu. Osobiście twierdzę, że to spory minus.

Liczba aktywnych graczy jest zaskakująco wysoka, a gra sama w sobie potrafi być angażująca. Wszystkie czołgi dostępne w grze pochodzą z okresu II Wojny Światowej, a misje które wykonujemy nawiązują do kampanii z lat 1939-1945. Weźmiemy udział między innymi w bitwie o Stalingrad. Jak w większości szanujących się gier MMO, istnieją tutaj klany, między którymi toczą się nieustanne bitwy PvP. Czymże byłby wasz czołg gdyby nie solidna baza w której może on spoczywać. Możemy ją rozbudowywać o strategiczne i istotne logistycznie budowle - kopalnie, strzelnica, zbrojownia lub nawet bank
Fajne gry przeglądarkowe strategiczne online - Wartank
W grze nie doczekacie się fajerwerków i immersyjnej oprawy, ale nadrabia ona rdzeniem rozgrywki. Pod pewnymi względami Wartank jest przesadnie uproszczony, ale dzięki temu często znajdziemy parę niezobowiązujących minut, by nakierować lufę w stronę wrogiego czołgu.
 


 

SPRAWDŹ TAKŻE NAJLEPSZE & DOBRE GRY PRZEGLĄDARKOWE ORAZ TOP GRY WIELOOSOBOWE

Najlepsze gry przeglądarkowe multiplayer online MMORPGNajlepsze gry na przeglądarkę multiplayer online

Najlepsze top gry wieloosobowe online multiplayer
 


Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę technologiczną w ogóle. 
 


 • WarTank logo gry png

  WarTank

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Wojenne
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Overmobile
  Wydawca: Overmobile
  Platformy: WWW

  • 7.5
  • 0.0
  • 6.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda WarTank
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee