• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Soulworker - grywalne anime na wyciągnięcie dłoni

Soulworker - grywalne anime na wyciągnięcie dłoni

Szukacie dobrego MMORPG utrzymanego w klimacie anime? Świetnie! Soulworker oferuje dynamiczną rozgrywkę pełną rozmaitych ataków w zależności od postaci, w którą się wcielimy. Koreańskie studio Lion Games wykonało naprawdę dobrą pracę. Gra została wydana w 2018 roku i już podczas testów beta cieszyła się sporą popularnością. Przez cały ten czas przeszła również szereg ulepszeń, a sami twórcy na bieżąco dbają o urozmaicenie rozgrywki w świecie Cloudrealm.
Soulworker

Soulworker charakteryzuje się imponującą cell-shadingową oprawą graficzną, dzięki czemu możemy doświadczyć grywalnego anime na ekranie naszego komputera. Cała fabuła i post-apokaliptyczna sceneria tworzą ciekawy klimat. Rozgrywkę możemy prowadzić w pojedynkę, lecz jest ona nastawiona głównie na kooperację. Oczywiście czym by było MMORPG bez tworzenia gildii? W Soulworker nie mogłoby być inaczej. Jednakże wybierając się na oczyszczanie sektorów z demonów możemy toczyć kooperacyjną rozgrywkę w maksymalnie czteroosobowym zespole. Same walki są bardzo dynamiczne i oferują mnóstwo skilli dla każdej z postaci. SoulWorkerzy posiadają broń, która jest odbiciem ich duszy. Z tego względu do wyboru mamy kilka różnych klas postaci: Haru dzierżąca miecz, Lilly posiadająca niszczycielską PsychoKosę, Stella broniąca się EmoGitarą, a także Erwin strzelający Ferworewolwerami, Jin będący wojownikiem oraz Iris władająca potężną Plazmucą. Prócz bogatego PvE z dużą ilością instancji oraz strefy PvP, w której odbywają się walki grupowe na otwartym polu bitwy, mamy dostęp do bezpiecznej strefy. Tam możemy swobodnie rozmawiać i handlować z innymi graczami.

W ciągu całego roku gra przeszła szereg ulepszeń, a twórcy nie poprzestali na jej urozmaicaniu. Usprawnienia, eventy, outfity a także nowa postać – Chii Aruel. Naprawdę można spędzić w grze sporo dobrze wykorzystanego czasu na rozgrywkę MMO.

Jeśli grywacie już w Soulworker to do 9 września możecie znaleźć nadajniki brosz twierdzy w cenach promocyjnych. Dodatkowo macie szansę otrzymać cały pakiet wraz z 5 losowymi broszami twierdzy giga, który zawiera 50 nadajników brosz twierdzy oraz 5 losowych brosz twierdzy rzadkości giga.

Soulworker

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza z kompanem w podróż po świecie fantastyki.


 • Soulworker logo gry png

  Soulworker

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Anime
  Grafika: 3D
  Producent: Lion Games
  Wydawca: Gameforge
  Platformy: PC

  • 6.8
  • 0.0
  • 7.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Soulworker - Gameplay [HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda Soulworker
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee