• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Książka World of Warcraft: Fale Ciemności zadebiutowała w księgarniach

Książka World of Warcraft: Fale Ciemności zadebiutowała w księgarniach

Autorem tej książki jest Aaron Rosenberg, znany przede wszystkim z książek fantasy i science fiction. Tworzył do tej pory tytuły między innymi w uniwersum Star Treka oraz Warhammera, wcześniej również napisał książkę z uniwersum Blizzarda. Dokładniej mówiąc powieść „Królowa Ostrzy”, bazowała ona na świecie StarCrafta

Pierwotnie tytuł zadebiutował w języku angielskim ponad 10 lat temu, jednak dopiero teraz pojawiło się polskie tłumaczenie. Opis fabuły znajdziecie poniżej.
World of Warcraft Fale Ciemności
"Wyjątkowa opowieść o magii, wojnie i bohaterstwie, oparta na bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej serii gier firmy Blizzard Entertainment. Orgrim Zgładziciel pokonał niegodziwego Czarnorękiego i natychmiast przejął po nim władzę nad Hordą orków. Teraz niestrudzenie dąży do podbicia całego Azeroth – pragnie, by jego lud znów miał dom.Anduin Lothar, były czempion Wichrogrodu, porzucił ruiny i zgliszcza swojego królestwa i powiódł poddany mu lud przez Wielkie Morze ku brzegom Lordaeronu. Z pomocą szlachetnego króla Terenasa stworzył tam mocarne Przymierze, w skład którego weszły wszystkie ludzkie nacje. Może się to jednak okazać niewystarczające, by powstrzymać marsz bezlitosnej Hordy.Do wojennych zmagań dwóch potężnych przeciwników dołączają elfy, krasnoludy i trolle. Czy bohaterskie Przymierze przetrwa? Czy fala ciemności pochłonie za sprawą Hordy ostatnie przyczółki wolności na ziemiach Azeroth? "

Tytuł został wydany przez wydawnictwo Insignis i jest dostępny od 17 stycznia w polskich księgarniach w sugerowanej cenie detalicznej ustalonej na poziomie 39,99 zł.

Wojciech Łęczycki

Wojciech Łęczycki

Fan wszelkiej maści technologii, a w szczególności nowinek mobilnych. Właściciel, a zarazem redaktor naczelny bloga MobileWorld24.pl Gracz z długoletnim stażem, który lubuje się przede wszystkim w tytułach RPG i produkcjach akcji. Przygodę z grami wieloosobowymi rozpoczynał od serii Call of Duty oraz prostych gier przeglądarkowych. W wolnej chwili uwielbia zanurzać się światy fantasy zarówno książkowe jak i filmowe. Z wykształcenia farmaceuta.

 


 • World of Warcraft logo gry png

  World of Warcraft

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Medieval fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Blizzard Entertainment
  Wydawca: Activision Blizzard
  Platformy: OS X, Windows

  • 7.5
  • 0.0
  • 9.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

World of Warcraft - drugi trailer
World of Warcraft - gameplay
World of Warcraft - drugi gameplay
World of Warcraft - Legion Gameplay [Full HD]
World of Warcraft: Legion - Cinematic Teaser [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda World of Warcraft
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee