• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Call of Duty z trybem battle royale?

Call of Duty z trybem battle royale?

W ostatnim czasie dziwne rzeczy dzieją się w branży gier. Produkcje oparte na dobrze znanym wszystkim trybie battle royale takie jak Fortnite czy  Playerunknown's Battlegrounds zdobywają ogromną popularność wyprzedzając o kilka długości konkurencję. Nawet tam gdzie do tej pory wydawać by się mogło nie mają racji bytu takie tryby chociażby w Path of Exile również odnoszą sukces, więc idąc za ciosem kolejni twórcy starają się dostarczyć fanom rozgrywki jakiej oczekują.
Call of Duty WWII battle royale
Możliwe, że już najbliższa edycja Call of Duty zatytułowana dodatkowo Black Ops 4 ma zostać wyposażona w tryb w battle royale. Seria gier Call of Duty jest znana ze świetnych trybów sieciowych. Sam spędziłem online w tej grze kilkaset godzin. Jednak w przeciwieństwie do battle royale Call of Duty stawiał przede wszystkim na stosunkowo niewielkie lokacje przy bardzo dynamicznej rozgrywce, a założenia battle royale są zupełnie inne. Osobiście bardziej do całej filozofii marki tryb battle royale zdecydowanie lepiej pasuje do Battlefielda. Znacznie większy rozmach potyczek, do tego duże otwarte przestrzenie. Jednak to co mnie osobiście smuci, to fakt, że mimo wszystko twórcy chcą zrezygnować z kampanii dla pojedynczego gracza. Podseria Black Ops słynęła z ciekawej kampanii fabularnej, która była bardzo dobrym uzupełnieniem całej historii.

Czy faktycznie twórcy będą chcieli tak mocno zmodyfikować założenia serii? Na pewno nieco odświeżenie serii się przyda, bowiem już od pewnego czasu zaczynają się ewidentnie powielać schematy, które nie koniecznie są innowacyjne dla graczy, a służą przede wszystkim corocznemu odcinaniu kuponów i zarabianiu coraz to większych pieniędzy. Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o najnowszych pomysłach twórców serii Call of Duty. Chcecie ujrzeć w Black Ops 4 nowy tryb battle royale, czy jednak pozostaniecie przy starym schemacie.

Wojciech Łęczycki

Wojciech Łęczycki

Fan wszelkiej maści technologii, a w szczególności nowinek mobilnych. Właściciel, a zarazem redaktor naczelny bloga MobileWorld24.pl Gracz z długoletnim stażem, który lubuje się przede wszystkim w tytułach RPG i produkcjach akcji. Przygodę z grami wieloosobowymi rozpoczynał od serii Call of Duty oraz prostych gier przeglądarkowych. W wolnej chwili uwielbia zanurzać się światy fantasy zarówno książkowe jak i filmowe. Z wykształcenia farmaceuta.


 • Call of Duty WWII logo gry png

  Call of Duty WWII

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Druga wojna światowa
  Grafika: 3D
  Producent: Sledgehammer Games
  Wydawca: Activision
  Platformy: Microsoft Windows, PS4, Xbox One

  • 7.3
  • 0.0
  • 8.0
 • Sonda Call of Duty WWII
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee