Call of Duty WWII • Najlepsze Gry Shootery • Encyklopedia Gier Online
  • ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Call of Duty WWII

gra Call of Duty WWII

Gatunek: Shootery
Tematyka: Druga wojna światowa
Grafika: 3D
Producent: Sledgehammer Games
Wydawca: Activision
Platformy: Microsoft Windows, PS4, Xbox One
Premiera: 2017
Polska wersja: TAK
Koszt gry: 59,99?
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 108. WG GATUNKU Shootery
19.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.3
OCENA REDAKCJI 8.0

Call of Duty: WWII jest już czternastą odsłoną klasycznej serii strzelanek pierwszoosobowych. Gra została stworzona przez Sledgehammer Games ze wsparciem Raven Software i zostaje wydana przez firmę Activision. Jest ona powrotem marki do korzeni w kwestii swojej tematyki, jednak prezentuje rozgrywkę w zaktualizowanej i nowoczesnej formie.

W Call of Duty: WWII wcielimy się w rolę żołnierza po stronie armii alianckiej bądź nazistowskiej w dynamicznych bitwach lądowych. W grze znajdziemy trzy różnorodne tryby rozgrywki: Kampanię fabularną, rozgrywkę dla wielu graczy, oraz tryb kooperacyjny, w skład którego wchodzą zmagania z plagą zombie w alternatywnej, fikcyjnej historii drugiej wojny światowej.

W trybie fabularnym wcielimy się w członków 16 regimentu piechoty, 19-letniego Rolanda “Red” Daniels oraz jego żydowskiego przyjaciela Roberta Zussmana. Dwójka ta będzie brała udział w pamiętliwych historycznych bitwach drugiej wojny światowej, takich jak inwazja na plażę Normandii czy Libertacja Paryża.

Tryb internetowy Call of Duty WWII będzie jej główną funkcją, która od dawna stanowi sztandar serii. Podobnie jak w poprzednich odsłonach wcielimy się w żołnierza, którego arsenał skompletujemy spomiędzy limitowanych opcji broni, dodatków i narzędzi jak granaty czy miny. Wraz z rozgrywką będziemy zdobywać punkty doświadczenia, które umożliwią nam dostęp do bardziej skomplikowanych, ale zarazem skuteczniejszych broni. W trakcie gry możemy również skorzystać z szeregu pojazdów i maszyn wojennych oraz odmian taktycznego wsparcia wojennego jak prośby o nalot.

Call of Duty WWII oferuje widoki, nastrój i wrażenia typowe dla okresu drugiej wojny światowej ze sporą, choć nie zawsze idealną, dozą poprawności historycznej. Będąc jednak prawdziwą poprzednim odsłoną w serii, gra skupia się na płynnej i emocjonującej rozgrywce bardziej niż na jej realistycznej prezentacji. Zainteresowani gracze powinni szukać dynamicznego shootera, a nie symulatora wojskowego.


*/*/
  • Sonda Call of Duty WWII
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze