• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Caliber - Dynamiczna strzelanka pełna akcji

Caliber - Dynamiczna strzelanka pełna akcji

W świecie gier komputerowych wiele produkcji stale ewoluuje, wprowadzając nowe zmiany i aktualizacje, aby dostarczyć graczom nowe wyzwania i możliwości. Jedną z takich gier jest Caliber, dynamiczna strzelanka, która odnosi sukcesy wśród fanów gatunku. W najnowszym komunikacie zespołu deweloperskiego dowiedzieliśmy się o ważnych zmianach w drodze rozwoju gry oraz nadchodzącym sezonie rankingowym. Zapraszamy do zapoznania się z tymi fascynującymi nowinkami.

Caliber - fajna gra na PC - FPS - First Person Shooter

Caliber - nowoczesna strzelanka dla fanów rywalizacji

Caliber to dynamiczna gra strzelanka, która zachwyca graczy swoją akcją i możliwościami. Wcielając się w rolę wybranego operatora, gracze przenoszą się do światów pełnych emocjonujących starć i strategicznych wyzwań. Rozgrywka oferuje bogaty wybór postaci z różnymi umiejętnościami oraz specjalizacjami, co pozwala na dostosowanie stylu gry do własnych preferencji. Gracze mają okazję współpracować ze znajomymi, aby zdobywać przewagę nad przeciwnikami w intensywnych starciach. Świat gry jest dynamiczny i ciągle rozwijający się, dzięki regularnym aktualizacjom i sezonowym wydarzeniom. Caliber to nie tylko strzelanka - to świat rywalizacji, emocji i spektakularnych akcji, który przyciąga graczy z różnych zakątków globu.

Caliber - fajna gra na PC - FPS - First Person Shooter

Direct Line: Zaktualizowana Droga Rozwoju

Deweloperzy Caliber postanowili dokonać zmian w planie rozwoju gry na rok 2023. Ta decyzja wynika z potrzeby zapewnienia więcej czasu na testowanie i usuwanie błędów. Wcześniejsze wersje gry zawierały jednocześnie aktualizacje techniczne oraz treści, co utrudniało proces testowania. Problemem była także niemożliwość przesunięcia dat premiery określonych wersji, które często zawierały treści związane z konkretnymi wydarzeniami - takimi jak Dzień Zwycięstwa, Halloween czy Nowy Rok. W odpowiedzi na te wyzwania, deweloperzy zdecydowali się na zmianę struktury przyszłych aktualizacji, aby uniknąć nakładania się aktualizacji treściowych z technicznymi.

Caliber - fajna gra na PC - FPS - First Person Shooter

Sezon Rankingowy 8: Arktyczny Wiatr

Począwszy od 16 sierpnia do 13 grudnia, gracze Caliber będą mieli okazję wziąć udział w ósmym sezonie bitew rankingowych, czyli cyklicznej rywalizacji w trybie PvP. Sezon Arktyczny Wiatr potrwa 17 tygodni i przyniesie ze sobą wiele emocjonujących zmian.

Ważną nowością tego sezonu są gruntownie zmienione mecze wstępne. Zmiany te mają na celu dokładniejsze określenie umiejętności graczy od początku oraz ich odpowiednie umiejscowienie w Lidze odpowiadającej ich umiejętnościom. Ponadto, wprowadzono subtelne zmiany w kryteriach wyboru przeciwników, aby gracze mogli częściej rywalizować z osobami o zbliżonym poziomie umiejętności. Głównymi nagrodami za udział w sezonie będą epickie stroje, które zapewne już zdążyły przykuć uwagę graczy podczas rozgrywki: strój Hoya dla Medyka Shersheret oraz strój Doppelgänger dla Szczura Assaultera, który zyskał uznanie wśród setek graczy.

Caliber - fajna gra na PC - FPS - First Person Shooter

Zasady uczestnictwa w Bitwach Rankingowych

Nie każda przygoda w bitwach rankingowych jest dostępna dla każdego. Aby móc uczestniczyć w tych rywalizacjach, gracz musi spełnić pewne kryteria:

# Posiadanie konta o poziomie 20 lub wyższym.
# Posiadanie co najmniej trzech operatorów tego samego rodzaju, z przynajmniej 10 ulepszeniami. Jeśli chcesz uczestniczyć w meczach różnymi rolami, każda z nich musi spełniać te kryteria.

Caliber - fajna gra na PC - FPS - First Person Shooter

Opinie graczy

Nie da się ukryć, że Caliber zdobywa sympatię graczy na całym świecie. Wielu z nich porównuje tę grę do wcześniejszych hitów, takich jak Ghost Recon Phantoms/Online. Jak mówi jeden z użytkowników: "Jeśli tęsknicie za Ghost Recon Phantoms, ta gierka Wam się zdecydowanie spodoba!" Wszystko wskazuje na to, że Caliber doskonale trafia w gusta fanów tego gatunku.

Inni gracze podkreślają zalety rozgrywki w towarzystwie znajomych. Jedna z opinii brzmi: "Dobra giereczka ze znajomymi. Oczywiście, że kocham tę grę! Od czasów'A.V.A nie grałem przez lata w gry online. Caliber zmienił mój wolny czas w czas zabawy :D". Ten aspekt wspólnej rywalizacji i zabawy jest dla wielu graczy kluczowy w wyborze gry.

Caliber - fajna gra na PC - FPS - First Person Shooter

Podsumowanie

Rozwój gry Caliber nabiera tempa, a najnowsza aktualizacja drogi rozwoju oraz sezon rankingowy przynoszą wiele emocjonujących nowości. Zmiany w strukturze aktualizacji mają poprawić jakość i testowalność gry, a nowy sezon rankingowy przygotowuje się do rozpoczęcia z nowymi wyzwaniami i nagrodami. Opinie graczy podkreślają przyjemność płynącą z rozgrywki oraz wsparcie dla przyjaznej rywalizacji w trybie PvP i PvE. Wszystko to sprawia, że Caliber wciąż pozostaje ciekawym i popularnym wyborem w świecie gier strzelankowych.

Caliber - fajna gra na PC - FPS - First Person Shooter


 

SPRAWDŹ TAKŻE ZESTAWIENIA TOP NAJLEPSZYCH GIER MMOFPS, SHOOTERÓW ORAZ STRZELANEK ONLINE

Najlepsze top gry mmofps fps onlineNajlepsze top gry shootery najlepsze MMO online

Najlepsze top gry strzelanki online

 

 

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Caliber logo gry png

  Caliber

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Elitarne siły specjalne
  Grafika: 3D
  Producent: Wargaming, 1C Game Studios
  Wydawca: Wargaming, Wargaming.net
  Platformy: PC

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Caliber - New Trailer [Full HD]
Caliber - Gameplay [Full HD]
Caliber - Nowy TPS od Wargaming - Gameplay [Full HD]
Caliber - Shooter Gameplay [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Caliber
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Możliwość poprowadzenia drużyny GROMu! 0
  • Dobre połączenie shootera i działań taktycznych 0
  • Szczegółowo odwzorowane wyposażenie i mundury 0
 NEWSY
najnowszee