• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Kosmiczni Wojownicy - słodki powrót dzieciństwa

Kosmiczni Wojownicy - słodki powrót dzieciństwa

Kosmiczni Wojownicy to klasyczna gra przeglądarkowa z bogatą historią i wielkim sercem włożonym w jej utrzymywanie. Mamy tu do czynienia nie tylko z przełożeniem dziecięcych wspomnień na grę online, ale także z zespołem zapalonych pasjonatów, którzy stworzyli społeczność graczy podobnych sobie - kochających serię Dragon Ball.

Kosmiczni Wojownicy

Uniwersum Dragon Ball to w wielu kręgach rzecz uważana za świętość, coś kultowego, klasycznego i bliskiego ideału. Szczególnie lata temu, gdy wielu z nas było jeszcze dziećmi, korzystało z tego fantastycznego świata i regularnie pogrążało się w śledzeniu jego losów. Twórcom Kosmicznych Wojowników przyświecał zatem pomysł, aby ten błogi czas przenieść w nowoczesne realia, na ekrany komputerów i przy pomocy przeglądarki internetowej. 

WYKLIKAĆ DROGĘ DO ZWYCIĘSTWA

Kosmiczni Wojownicy to przykład klasycznej gry przeglądarkowej z bogatym systemem rozwoju swojej postaci, co można by przyrównać do znanych rozwiązań z gier MMORPG. Zaczynamy grę od wybrania swojej postaci. Swoją przygodę możemy rozpocząć w butach choćby Son Goku czy Vegety, a więc są to autentyczni bohaterowie lubianego uniwersum. Od tego też zależeć będzie nasza ścieżka fabularna i zadania, którym będziemy stawiać czoła.

Historia w grze jest oparta o wiele serii popularnej animacji, jak choćby Dragon Ball Z, GT i AF. Fabuła, motywy, zadania i postaci napotykane na swojej drodze pełne są smaczków i odniesień do znanej sagi, zatem każdy dotychczasowy fan Dragon Ball odnajdzie się w grze znakomicie. Czy zatem jest to tytuł wyłącznie dla miłośników i zapaleńców? Niekoniecznie, bowiem gra i jej mechanika należą do dość prostych, przez co próg wejścia doń jest dość niski.

Kosmiczni Wojownicy

ZABAWA DLA ZDECYDOWANIE KAŻDEGO

Przeglądarkowe gry online to gatunek o tyle specyficzny, że nie każdemu może pasować ten specyficzny styl rozgrywki. Kosmiczni Wojownicy posiadają wiele cech standardowej gry przeglądarkowej – mowa tu choćby o akcjach trwających w czasie rzeczywistym (często wiele minut), oraz ograniczonych punktach akcji (tu pojawia się możliwość wsparcia swojej postaci realną gotówką). Jednakże, w odróżnieniu od innych gier, posiada także coś interesującego i wyróżniającego. Jest to zdecydowanie połączenie wielu rozbudowanych elementów i naprawdę masa aktywności.

Poza rozbudowanym menu ze statystykami, zadaniami i ekwipunkiem naszej postaci, mamy do dyspozycji także mapę świata. Poruszamy się po niej „w czasie rzeczywistym”, a po drodze napotykamy na innych graczy, przeciwników i zadania. Można zatem toczyć boje, zdobywać doświadczenie i poznawać fabułę. Taka interakcja to bardzo ciekawa rzecz zważywszy na fakt, że gry przeglądarkowe przyzwyczaiły nas do czegoś innego. 

Kosmiczni Wojownicy

ZOSTAŁO WIELE DO ZROBIENIA

Poza przemierzaniem mapy, wykonywaniem zadań i toczeniem pojedynków, do dyspozycji gracza oddano także trening, wyruszanie na wyprawy, czy elementy typowego tytułu MMORPG. Twórcy pamiętali o walkach z legendarnymi bossami, zaimplementowali również instancje czy system klanów. To ten ostatni w obecnym czasie stanowi o sile tytułu, bowiem ważnym elementem gry jest jej społeczność.

Wielu graczy jest z Kosmicznymi Wojownikami od samego startu tytułu, mieli też wkład w ulepszanie gry, dzięki odpowiednim wskazówkom i poradom. Tworzą zgraną drużynę pasjonatów gry, dzięki czemu mimo dość archaicznej oprawy gry, stanowi ona po prostu świetne doświadczenie społeczne, szczególnie dla fanów Dragon Ball.

Kosmiczni Wojownicy

W związku z tym Kosmiczni Wojownicy są tytułem, który na pewno spodoba się starym wyjadaczom świata Dragon Ball, ale także tym, którzy chcieliby przypomnieć sobie złote czasy wspólnych gier online z nieznajomymi, czatów i tworzenia społeczności jak za dawnych lat. Gra zapewnia dużo aktywności, a cały interfejs i mechanika jest przyswajana jeszcze podczas samouczka. Gra jest darmowa i zdecydowanie warta sprawdzenia.

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 


 • Kosmiczni Wojownicy logo gry png

  Kosmiczni Wojownicy

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Anime, Dragon Ball
  Grafika: 2D
  Producent: CompeR Games
  Wydawca: CompeR Games
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.0
  • 0.0
  • 7.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Kosmiczni Wojownicy - Gameplay [HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Kosmiczni Wojownicy
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee