• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

INDIE GAMES: Kosmiczni Wojownicy podbijają świat MMORPG

INDIE GAMES: Kosmiczni Wojownicy podbijają świat MMORPG

Witajcie w kolejnej odsłonie Indie Games! Tym razem przeniesiemy się do świata mangi i anime. Lecz  tytuł, z którym związana jest dzisiejsza gra, z pewnością wielu z Was podniesie kąciki ust. Przedstawiamy Wam grę Kosmiczni Wojownicy osadzoną w uniwersum Dragon Ball.


Kosmiczni Wojownicy swoją premierę mieli w 2009 roku, a za jej produkcję odpowiada CompeR Games. Jest to MMORPG okraszone grafiką 2D, która jest przyjemna dla oka – klimat dawnych gier i prostota. Czego chcieć więcej? :) Grą możemy się cieszyć poprzez przeglądarkę internetową. Jej model nastawiony jest na free to play, jednakże zawiera opcję umieszczania mikropłatności, aby rozbudować dwoją postać.

Kosmiczni Wojownicy Dragon Ball

Całość fabuły jest bardzo rozbudowana. Opiera się na wspomnianym wcześniej uniwersum Dragon Ball, więc fabularnie jest to nie lada gratka dla fanów.  Stąd też podczas rozgrywki wcielamy się w jedną z sześciu postaci, a są nimi: Goku, Vegeta, Gohan, Trunks, Brolly oraz Black. Każda z postaci jest oczywiście stylizowana na swojego imiennego odpowiednika, lecz także posiada unikalne cechy. Rozwój tych cech daje nam także sporo możliwości, aby stać się coraz silniejszym.

Kosmiczni Wojownicy Dragon Ball

Świat, po którym się poruszamy jest naprawdę duży – posiada niemalże 1000 lokacji. Co ważniejsze, gra nastawiona jest na interakcję z innymi graczami, więc jeśli liczycie na walki PvP, to się nie zawiedziecie. Sama walka odbywa się w trybie turowym. Odbywa się ona w sposób automatyczny, więc bezpośrednio w starciu z przeciwnikiem nie mamy wpływu na zastosowane ataki. Kwestię tą mamy jednak możliwość ustawić zanim podejmiemy walkę. Ustawiamy wówczas rodzaje i kolejność ataków.  Jedną z najważniejszych cech w grach MMORPG, którą Kosmiczni Wojownicy również posiadają jest możliwość dołączenia do klanu oraz imperium. Dzięki temu nie tylko walczymy ze stronnikami przeciwnych frakcji, lecz także wzmacniamy swoją postać. Umiejętności rozwijają się poprzez walki PvP, specjalne buffy wojenne i bonusy struktur klanowych.

Kosmiczni Wojownicy - Dragon Ball

Kosmiczni Wojownicy to zabawa na długie godziny. Obecnie możemy się cieszyć dostępem do 1300 zadań. Ponadto gra od prawie 10 lat jest cały czas aktualizowana i wzbogacana o nowe treści. Gra posiada też cztery poziomy odrodzenia postaci, dzięki którym odblokowujemy dodatkowe warstwy fabularne, mechaniki, umiejętności i techniki.
 

Serdecznie zapraszamy do gry TUTAJ
 Zainteresowała Cię gra Kosmiczni Wojownicy?
Przeczytaj recenzję gry przygotowaną przez Dawida.

Zobacz inne niezależne produkcje,
które opisaliśmy.

 

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza z kompanem w podróż po świecie fantastyki.
 


 • Kosmiczni Wojownicy logo gry png

  Kosmiczni Wojownicy

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Anime, Dragon Ball
  Grafika: 2D
  Producent: CompeR Games
  Wydawca: CompeR Games
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.0
  • 0.0
  • 7.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Kosmiczni Wojownicy - Gameplay [HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Kosmiczni Wojownicy
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee